5 důvodů, proč vyzkoušet loterii Korunka

Korunka je zajímavou a na české poměry unikátní loterijní hrou. Stojí za tím hned několik důvodů, na které se nyní zaměříme. Proč stojí za to Korunku vyzkoušet?

Losování dvakrát denně

Když budete chtít, s Korunkou můžete být ve hře o milionové výhry dvakrát denně sedm dní v týdnu. Tak často se totiž losuje. Pro odpolední slosování se příjem tiketů uzavírá ve 14:00, pro večerní pak v 18:00. Platí, že je vždy taženo 6 čísel z 49.

TipHrajte loterii Korunka online s bonusem 300 Kč pro nové hráče jen za registraci

Nabídka her včetně kombi sázky

Při hraní Korunky máte na výběr hned ze sedmi typů her. Jestli dáváte přednost jednodušším hrám, pak si můžete vybrat Šestku nebo Na 3, Na 4 či Na 5, kdy tipujete přesně daný počet čísel. Pak jsou tady složitější kombi sázky s nespočtem možností, jak sázku sestavit. Při nich uplatníte různé herní strategie a vlastní odhad jako při sázení na sportovní zápasy. Všechny typy her podrobněji rozebíráme v tomto článku.

O výhry se nedělíte

Ať už si vsadíte na jakýkoli typ hry, výše vaší výhry je vždy pevně daná a vy tak předem víte, o jakou konkrétní sumu hrajete. O výhru se nikdy s nikým nedělíte, bez ohledu na to, kolik dalších lidí společně s vámi vyhraje. To je skvělé, co myslíte?

Hrajte online

Korunku můžete hrát dvěma způsoby – na kterékoli pobočce Tipsportu či Chance, nebo online odkudkoli a kdykoli chcete. Stačí se zaregistrovat. Na pobočku se budete muset vydat jen jednou, a to kvůli ověření totožnosti pro dokončení registrace. Poté už ale můžete Korunku sázet z pohodlí domova, v čekárně u lékaře nebo třeba na cestě z práce.

Přečtěte si také: Jak začít sázet loterii Korunka online

Bonus pro nové hráče

To nejlepší na konec. Na každého nového hráče, jenž dokončí plnou registraci, čeká vstupní bonus 300 Kč, který můžete následně celý reálně prosázet. Své první sázky tak můžete mít zcela zdarma. Stačí si založit herní účet online, registraci podle pokynů dokončit a parádní bonus je váš. Bez dalších podmínek.