Automaty v Synot Tip casinu s nejvyšší návratností

Podívejte se na výherní automaty z bohaté a pestré nabídky oblíbeného online casina od Synot Tipu s procentuálně nejvyšší návratností. Které z nich patří do první šestky?

Existuje celá řada možností, jak si vybrat výherní automaty pro hraní za peníze. Někdo dává přednost klasice, někdo vyhledává jednoduché hry a jiní zase protáčejí hlavně složitější automaty nabité speciálními funkcemi.

Tip: Využijte nabídku Synot Tipu a získejte 500 Kč na hraní online automatů bez nutnosti vkladu

Další možností je sáhnout po takových, které dlouhodobě vykazují vysokou návratnost (RTP). Čím vyšší toto RTP číslo je, tím víc minimalizujete riziko své prohry. Zvlášť, když hrajete ten samý automat často. Tento údaj najdete u každé casino hry. Na pořadí co do návratnosti se ovšem podílí i frekvence hraní toho kterého automatu.

V případě Synot Tip casina patří mezi automaty s nejvyšší návratností aktuálně tyto hry:

  • Alchemist’s Gold (uváděná návratnost: 88 až 98 %)
  • Neon Fruits (94,3 %)
  • Dragons of Fortune (95 až 97 %)
  • Double Hot (95 až 97 %)
  • 9 Stars (95 %)
  • Mysterious Atlantis (95 až 97 %)

Hrajte automaty v Synot Tip Casinu se super bonusem

Láká vás vyzkoušet automaty s nejvyšší návratností? Nic vám nebrání. Pokud ještě nemáte u Synot Tipu založené herní konto, můžete tak učinit kliknutím na tento odkaz. Pro každého nového hráče je navíc připraven exkluzivní bonus 500 Kč do hry bez nutnosti vložit si další peníze na účet.

Čtěte také: Jackpot v Synot Tip casinu může vyhrát úplně každý! Jak na to?