Automat Top Trumps Celebs – vyhrávejte s celebritami!

Nabídka her online casina Fortuna Vegas zahrnuje pestrou škálu výherních automatů. Zábavu si můžete užít třeba po boku hereckých a pěveckých superstar na online automatu Top Trumps Celebs.

Asi nikde jinde nenajdete na jednom místě tolik slavných herců a zpěváků. Madonna, Elvis Presley, Brad Pitt, George Clooney, Patrick Swayze či Britney Spears – i tyto superhvězdy na vás čekají v pětiválcovém a dvacetiliniovém multi-coin výherním automatu Top Trumps Celebs v online casinu od Fortuny!

Někteří hráči jistě uvítají možnost vybrat si celebrity, které se na válcích zobrazují. Stačí kdykoli během hry kliknout na „INFORMACE“, kde si vyberete známé tváře podle svého gusta. K dispozici je jich spousta, na jedno roztočení s nimi můžete vyhrát až půl milionu korun.

Tip: 
Výhodná nabídka: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!

Užijte si bonus či hry zdarma

Další extra zážitky garantuje bonusová hra Red Carpet. Při ní se vám zobrazí stěna s 16 celebritami, pod kterými jsou připraveny výhry. Fotky lze nechat promíchat kliknutím na tlačítko „SHUFFLE“. Poté si vyberte tři hvězdy z pole a uvidíte, jaké vám přinesly štěstí.

Pokud se vám během hry objeví kdekoli na válcích tři symboly s názvem „Top Trumps Celebs“, získáváte 10 her zdarma s extra žolíkem! Vyberete si celebritu, která bude sloužit jako extra žolík. Ten nahrazuje všechny symboly.

Válce na online automatu Top Trumps Celebs v casinu online casinu od Fortuny lze roztáčet zcela zdarma za hrací peníze. Pokud se ale cítíte na hru za opravdové peníze, nic vám samozřejmě nebrání! Hrát můžete i ve svém mobilu.