Automaty bez vkladu zdarma

Na herních automatech v online kasinech si můžete užít spoustu zábavy i při hraní zcela zdarma a bez registrace. A to po neomezeně dlouhou dobu. Je to snadné. Přečtěte si, jak na to.

Hraní v online kasinech bez jakéhokoli poplatku není ničím výjimečným. Stačí zavítat do svého oblíbené online kasina, vybrat si hru a bez registrace, vkladu nebo čehokoli jiného můžete jednoduše začít hrát. Na automatu se můžete bavit, jak dlouho chcete. V tomto případě vůbec nic neriskujete a jde opravdu jen čistě o zábavu.

Při hře zdarma a bez registrace ovšem nemůžete očekávat žádnou opravdovou výhru. Pokud se vám to úplně nezamlouvá, můžete využít druhý způsob hraní online automatů zcela zdarma. V tomto případě už ovšem máte šanci na nějakou tu výhru.

Volné hry na hrací automaty zdarma

Řeč je o takzvaných free spinech, neboli volných hrách. Princip je prostý. Zkrátka dostanete volnou vstupenku na hrací automat, který se vám nepřestane protáčet do té doby, dokud vám nedojdou otočky nebo nevyčerpáte stanovený rozpočet na sázky.

Na rozdíl od hry čistě pro zábavu, při které není třeba registrace, je obvykle potřeba se do online kasina přihlásit a zaregistrovat. Jde o to, že v případě výhry by vám kasino nemohlo peníze převést na váš hráčský účet. Registrace slouží zároveň i jako identifikace, kdo ve skutečnosti vyhrál.

Některá online kasina nabízejí jen za registraci až stovky volných her zdarma. Určitě není od věci ani sledování nejrůznějších akcí v daném kasinu. Klidně i tisíce zatočení zdarma můžete získat díky promoakcím, soutěžím nebo třeba turnajům.