Blíží se první Grand slam sezóny. Australian Open začíná už 20. ledna

ao2020

Tenisoví nadšenci už se pomalu dostávají na tu správnou vlnu – první Grand Slam roku 2020 už totiž klepe na dveře. Jaké bude a co přinese nadcházející Australian Open?

Austrálii už několik týdnů trápí rozsáhlé požáry, které byly zaviněny opravdu horkým počasím. Podle posledních předpovědí počasí by se ale snad mohlo trochu uklidnit, teploty v Melbourne nemají přesahovat 30 stupňů Celsia a dokonce by mělo zapršet. Problém, který ale hraje roli už v právě probíhající kvalifikaci, je kvalita ovzduší – hráči a hráčky mají problémy s dýchaním, kvůli kouře ze zmíněných požárů.

Uvidíme, zda to bude mít nějaký dopad na samotný turnaj.

Kdo jsou favorité na vítězství?

Mezi muži patří mezi největší favority tři nejdominantnější hráči posledních let. Nejvíce sázkové společnosti věří obhajujícímu šampionovi Novaku Djokovičovi (2.30*), poté Rafaelu Nadalovi (4.80*) a trojici uzavírá Roger Federer (8,50*).

Favoritkou mezi ženami je domácí Ashleigh Barty (8.00*), následuje naše Karolína Plíšková (9.00*) a se stejným kurzem i vítězka minulého ročníku Naomi Osaka (9.00*), která ve finále zdolala Petru Kvitovou (12.00*).

*kurzy jsou orientační

Kde sledovat Australian Open?

Zápasy z Melbourne přenáší sázková kancelář Fortuna a jsou k dispozici registrovaným hráčům. Rozcvičte se proto stejně jako elitní hráči před zápasem a mrkněte spolu se vsazeným tiketem, jak si vedou hráči a hráčky v kvalifikaci!

Hodně štěstí při sázení!