Bonus, s nímž nemůžete prohrát: Vsaďte si za 500 Kč bez rizika

Mezi sázkaři jen stěží najdete někoho, kdo by si nechtěl vsadit s tím, že mu bez ohledu na výsledek přistane celá vsazená částka zpátky na jeho účtu. To umí jen sázka bez rizika, kterou až do konce listopadu rozdává všem novým hráčům Synot Tip. Hodnota bonusu, s nímž jednoduše nemůžete prohrát, je 500 Kč.

Máte chuť poslat do hry nějaký bláznivý tiket? Láká vás si na něco vsadit, ale nejste o svém tipu přesvědčení natolik, abyste použili vlastní peníze? Nebo zkrátka jen neradi prohráváte? Pokud jste si na některou z uvedených otázek odpověděli kladně, pak si rozhodně nenechte ujít probíhající promo akci u Synot Tipu.

Se sázkou bez rizika si můžete vsadit na cokoli jen chcete a přitom máte jistotu, že vás to nebude nic stát. Když prohrajete, peníze se vám vrátí, pokud ale bude váš tiket výherní, získáte peníze na další sázení navíc. Takový bonus jinde nenajdete, akce končí 30. listopadu.

Získejte sázku bez rizika 500 Kč za online registraci

  1. Nejprve si kliknutím sem založte u Synot Tipu účet
  2. Dokončete celou registraci online pomocí své banky a vyzvedněte si registrační bonus 500 Kč
  3. Poté prosázejte do 10 dnů sumu 500 Kč s kurzem minimálně 1,5
  4. Když to splníte, Synot Tip vám na herní účet připíše 500 Kč. Je jedno, jestli za svůj vklad něco vyhrajete, nebo ne, bonus získáte tak či tak

Mohlo by vás zajímat: Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu