Book of Secrets – recenze online výherního automatu

O tom, že se nabídka Sazka Her rozrostla o první dvě hry od Synotu jsme psali v tomto článku. Jednou z novinek je dobrodružný automat Book of Secrets, který vás dostane díky divokému symbolu a napínavé bonusové hře. Zahrát si ho můžete zdarma i za peníze s bonusem pro nové hráče.

Tématem pětiválcového automatu s 10 pevně danými výherními řadami je starověký Egypt se svými pyramidami, což se odráží nejen na podobě hry, ale i na symbolech. U těch egyptských je nutné k výhře sestavit v jedné linii alespoň dva stejné, v případě ostatních symbolů karet potom tři.

Tip: Využijte nabídku Sazka Her a hrajte automaty s bonusem 300 Kč jen za registraci

Bonusová hra s otočkami zdarma

Zapomenout nesmíme ani na divoký symbol Wild. Jakmile se vám podaří získat alespoň tři takové symboly najednou, spustí se bonusová hra v podobě volných zatočení. Těch máte k dispozici hned deset. Ještě před samotným roztáčením se objeví kniha, z níž vám bude náhodně vybrán některý ze symbolů, jenž se na chvíli stává expandujícím. Co to znamená?

Pokud se během režimu s free spiny kdekoli na hrací ploše objeví váš symbol alespoň dvakrát nebo třikrát (záleží na jeho hodnotě), expanduje na celý válec a dojde k vyplacení výhry bez ohledu na to, na kterých válcích se symboly nachází. Díky tomu si můžete jediným zatočením přijít až na půlmilionovou výhru!

V průběhu bonusové hry se navíc může stát, že sestavíte znovu tři symboly Wild. V takovém případě získáváte dalších 10 zatočení zdarma. Tato situace se může opakovat neustále, počet free spinů není nikterak omezený.

Hrajte automat Book of Secrets s bonusem pro nové hráče

Novinku od vývojářů Synotu rozhodně stojí za to vyzkoušet. U Sazka Her je k dispozici jak pro hraní zdarma, tak i za opravdové peníze. Ten pravý adrenalin si můžete užívat po registraci, díky které se můžete těšit na exkluzivní bonus 300 Kč. Ten máte k dispozici ihned po dokončení úplné registrace – podrobný návod najdete ZDE.

Zajímavý související článek: Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč