Butterfly Staxx – jednoduchý, ale originální automat s motýly

Sazka Hry se rozrostly o další dva výherní automaty značky NetEnt. Jedním z nich je Butterfly Staxx, který potvrzuje, že hra nemusí být za každou cenu překombinovaná a prošpikovaná speciálními funkcemi, abyste se u ní dobře bavili. Proč stojí za to tento online automat vyzkoušet?

Připravte se na 5 válců s 40 pevně danými výherními řadami a hlavně plno motýlů a tropických rostlinek. Ty doplňují klasické a dobře známé „karetní“ symboly jako J, Q, K nebo A a také Wild, jenž nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatteru. Nejlukrativnější jsou žlutí motýli, k výhře stačí chytit dva vedle sebe.

Tip: Využijte nabídku Sazka Her a získejte 300 Kč na hraní online automatů jen za registraci

Minimální sázka na jedno zatočení činí dvě koruny, maximální pak tisícovku a nejvyšší možná výhra je stanovena na půl milionu.

Motýli spouští re-spiny i volná zatočení

Graficky skvěl zpracovaný automat Butterfly Staxx vás chytne i přesto, že nemá žádné složité funkce. Jeho princip rychle pochopí i začínající hráči. Hra zahrnuje vlastně jen dvě bonusové funkce – Re-spin a Butterfly Spins.

Funkci Re-spin se aktivuje v moment, kdy vám celý válec zaplní motýli. Symboly se posunou co nejvíc vlevo a následně dojde k automatickému roztočení. Pokud se během re-spinu kdekoli objeví další motýlci, hráč získá další otočku zdarma. V opačném případě bonusová hra končí.

Čtěte také: Dazzle Me – tak trochu jiný automat se super funkcemi

Pod názvem Butterfly Spins se skrývá režim s otočkami zdarma. Získat si jich můžete 5, 6 nebo 7 podle poštu symbolů Scatter. Pro aktivaci je nutné sestavit alespoň 3 takové symboly. Během free spinů se navíc objevují kokony, když se z něj vylíhne motýl, tak stejně jako v bonusové hře přelítne co nejvíce doleva, čímž se rapidně zvyšuje vaše šance na pořádnou výhru.

Hrajte automat Butterfly Staxx u Sazka Her s bonusem

Pokud už jste někdy do Sazka Her zavítali, tak dobře víte, že všechny hry v nabídce je možné hrát zdarma bez nutnosti registrace a vkladu. Automat Butterfly Staxx není výjimkou. Je tady ale samozřejmě možnost roztáčet jeho válce zdarma a být přitom ve hře o reálné výhry. Stačí se zaregistrovat přes tento odkaz a Sazka Hry vás za to odmění bonusem 300 Kč do hry!

Zajímavý související článek: Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti online