Dnešní fotbalové předehrávky

football_generic

Je pátek, víkend už začíná a s ním i fotbal. Dnes se budou předehrávat ligová kola v několika soutěžích v Evropě a myslíme, že je prostor pro trochu spekulativní sázky.

Konkrétně se zaměříme na zápasy francouzské, italské, španělské, německé a belgické nejvyšší ligy.

Co se dnes hraje?

Bundesliga: Frankfurt – Augsburg (20:30)

Souboj týmů, které v tabulce sousedí, konkrétně na 10. (Augsburg) a 11. (Frankfurt) místě a dělí je jen jediný bod. Lepší formu z posledních zápasů má domácí Frankfurt, dvě výhry (mj. nad Lipskem) a remíza z posledních tří zápasů fanoušky určitě těší, z posledních pěti ale pořád mají jen těchto sedm bodů. Augsburg má z posledních 5 zápasů jen o bod méně, poslední zápas vyhrál, ale předtím natáhnul sérii 3 proher v řadě.

La Liga: Alaves – Eibar (21:00)

Další souboj týmů, které sousedí v tabulce – domácí Alaves je 15., Eibar pak 16., ale jen o skóre. Eibar ale v posledních 5 zápasech prožívá menší renesanci, po 2 výhrách (také proti Atléticu Madrid) a 2 remízách získal 8 bodů (z celkových 24). Alaves má z posledních 5 zápasů přesně 5 bodů za výhru a dvě remízy. V těchto zápasech dali hráči Alavesu vždy přesně 1 gól. Eibaru se venku příliš nedaří, ale doma dokázal vyhrát 3:0, resp. 2:0. Na Alaves se dá vsadit s kurzem kolem 2.50.

Ligue 1: Angers – Lille (20:45)

Favorizované Lille (v tabulce 4.) vyhrálo poslední dva zápasy, ale z poslední 5 mají pouze tyto 2 výhry. Angers (v tabulce 13.) má z posledních 5 pouze o bod méně, ale poslední 2 prohráli. V tabulce je bodový rozdíl mezi kluby je 7 bodů. Zápas je i co se týče sázek velice vyrovnaný: Angers můžete vsadit za cca 2.90, remízu za cca 3.10 a výhru Lille pak za cca 2.80.

Serie A: AS Řím – Bologna (20:45)

AS Řím je v tabulce Serie A na 5. místě, ale jejich současná forma je takříkajíc nic moc. 4 body z posledních 5 zápasů, výhra 3:1 s Janovem a remíza v derby s Laziem je na této příčce moc dlouho neudrží. AS se také potýká se zraněními některých důležitých hráčů – chybět budou Mkhitaryan, Zaniolo, či Zappacosta. Bologna má také dost zranění, ale vypořádává se s nimi relativně dobře. Z posledních 5 zápasů mají 8 bodů a poslední dvě utkání zvládli dokonce vyhrát. Bude jejich série pokračovat i na Stadio Olympico?

Jupiler League: Gent – Anderlecht (20:30)

Konečně také zápas týmů, které mají alespoň nějakou formu! V Anderlechtu je sice zraněná půlka týmu (k dispozici nebude 11 hráčů!), ale i tak se jim uprostřed této velice nepovedené sezóny podařilo nějakým zázrakem získat 10 bodů z posledních 5 zápasů. V tabulce jsou 9. se ziskem 33 bodů. Naopak druhý Gent prožívá výbornou sezónu, s vedoucím Clubem Bruggy uhráli remízu 1:1 a další 4 zápasy vyhráli, celkem tedy krásných 13 bodů z posledních 5 utkání. Dokáže se Anderlecht nahecovat a uhrát na hřišti favorita alespoň remízku? Kurz na to je cca 4.35.

Všechny tyto zápasy najdeš v nabídce největších tuzemských sázkovek, Fortuny i Tipsportu a všechny prostřednictvím jejich webových stránek můžeš také streamovat.

Hodně štěstí při sázení!