Dva snadné kroky k úplné registraci u Maxi-Tipu

Není tak známá jako třeba Tipsport či Fortuna, přesto si sázková kancelář Maxi-Tip zaslouží vaši pozornost. Mezi její přednosti patří kromě štědrého bonusu pro nové hráče i možnost dokončit úplnou registraci z pohodlí domova. Poradíme vám, jak na to.

1. krok – založení dočasného konta

Ze všeho nejdříve je nutné vyplnit jednoduchý registrační formulář, který po vás bude chtít základní údaje jako jméno, adresu, datum narození či telefonní číslo. Na něj vám po vyplnění všech kolonek přijde SMS s ověřovacím kódem. Ten zadáte na webu Maxi-Tipu a následně vám bude zřízen dočasný herní účet.

Jeho platnost je jen 30 dní, po tuto dobu je nutné přejít na trvalé konto. Pokud tak neučiníte, účet bude automaticky smazán.

2. krok – přechod na trvalé konto

Abyste mohli sázet online u Maxi-Tipu bez omezení, je nutné registraci dokončit a získat tak trvalé konto. K tomu stačí udělat tyto tři věci: osobně se identifikovat, odmítnout či nastavit si sebeomezující opatření a ověřit si platební metodu.

Čtěte také: 8 největších výhod sázení v mobilní aplikaci

Zatímco druhou a třetí podmínku zvládnete i online v prostředí svého uživatelského účtu, ověření totožnosti touto cestou provést nejde. Maxi-Tip ale nabízí novým hráčům možnost domluvit si schůzku s proškoleným kurýrem, který s vámi během několika málo minut veškeré kroky k přechodu na trvalé konto provede. Stačí u sebe mít doklad totožnosti.

Sázejte u Maxi-Tipu se startovacím bonusem až 1 000 Kč

Jakmile zvládnete oba krok, už vám nebude nic bránit v tom začít sázet u Maxi-Tipu bez omezení a naplno. A navíc i se startovacím bonusem od 200 do 1 000 Kč. Jeho výše je stanovena částkou rovnající se 100 % z vkladů (maximálně však 1 000 Kč), které učiní sázející do 5 dní od vzniku trvalého konta. To je láká nabídka, co říkáte? Navíc máte možnost získat vstupní bonus až 100 00 Kč.

Tip: Chci si založit u Maxi-Tipu účet hned teď a sázet s bonusem pro nové hráče!