Dvě stovky na sázení zdarma bez vkladu? Návod, jak je získat

Jen vybrané sázkové kanceláře nabízejí novým hráčům jako odměnu za registraci peníze na sázení bez toho, aniž by museli provést vklad. Jednou z nich je Chance. Ta láká sázkaře na štědrý registrační bonus 200 Kč bez nutnosti vkladu. V článku najdete návod, jak ho jednoduše získat online.

1. Založte si účet

Prvním nezbytným krokem k získání peněz na sázení zdarma od Chance je vyplnění registračního formuláře, zabere to chviličku. Po jeho odeslání vám bude na uvedený email zaslán odkaz, na který musíte kliknout. Tím zároveň dojde k ověření emailové schránky. Přihlašovací údaje pro vstup do dočasného konta vám přijdou v SMS zprávě.

Také si přečtěte: Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu

2. Dokončete registraci online

Od vyplnění formuláře je následně nutné do 30 dnů registraci dokončit a získat tak plnohodnotné herní konto bez omezení. Je super, že v případě Chance lze vše zvládnout online na pár kliknutí bez návštěvy pobočky. Své osobní údaje si totiž můžete nechat ověřit prostřednictvím internetového bankovnictví u své banky. Službu aktuálně podporují tyto banky: Česká spořitelna, Air Bank, Moneta Money Bank, Equa Bank a ČSOB. Online si rovněž nastavíte i herní limity.

3. Užijte si první sázky zdarma

Po úspěšném dokončení celé registrace vám Chance připíše na herní účet bonus 200 Kč v podobě bonusových goldenů aniž byste museli provádět vklad. Bonus můžete prosázet bez omezení na cokoli z kurzové nabídky a s případnou výhrou okamžitě nakládat podle svého uvážení. A to není vše. S trvalým kontem máte zároveň nárok na vstupní bonus v hodnotě 100 % svého prvního vkladu až do výše 2 000 Kč.

Tip: Založte si u Chance účet hned teď a získejte bonus na sázení jen za registraci