Exkluzivně u Tipsportu: 1 000 Kč zdarma pro nové hráče!

Registrace u Tipsportu se nyní vyplatí víc, než kdy jindy. Rozšiřte během MS ve fotbale 2018 řady největší komunity sázkařů a vyzvedněte si bonus pro nové hráče 1 000 Kč.

Výjimečná sportovní akce si zaslouží výjimečný bonus. Právě takhle pojali start očekávaného mistrovství světa ve fotbale v Tipsportu, který nyní nabízí historicky největší odměnu pro nově zaregistrované hráče.

Každý, kdo během šampionátu v Rusku vstoupí do největší sázkařské komunity, získá 1 000 Kč na sázení zdarma! Stačí dokončit úplnou registraci a mít plnohodnotné uživatelské konto. Navíc samozřejmě zůstává možnost hrát o vstupní bonus až 50 000 Kč.

Pozor! Mimořádná akční nabídka je časově omezená, tak neváhejte a vyzvedněte si největší bonus pro nové hráče v historii. Účet u Tipsportu si založíte ZDE.

Tip: Kde nejvýhodněji sázet online na MS 2018 ve fotbale?

Užijte si MS ve fotbale naplno s Tipsportem

U Tipsportu na vás čeká kromě lákavých bonusů pro nové hráče také bohatá nabídka předzápasových i LIVE sázek k MS ve fotbale 2018 s těmi nejvýhodnějšími kurzy. Obhájí titul Německo? Prosadí se ambiciózní Brazilci, nebo se dočákem překvapení? Vsaďte si na MS ve fotbale u Tipsportu. Ke svým sázkám se můžete inspirovat tikety či analýzami zkušených tipérů.