Football Rules – online automat pro fotbalové fanoušky

V další recenzi si představíme sportovně laděný automat Football Rules inspirovaný nejpopulárnějším sportem. Najdete ho v nabídce her online casina Fortuna Vegas.

Jak napovídá samotný název, spoustu zábavy si herním automatu Football Rules užijí zejména fotbaloví nadšenci. Fotbalové atmosféře pětiválcového automatu s 25 volitelnými výherními liniemi dodává nejen pozadí, které dává pocit, že se nacházíte přímo na hřišti, ale také hvizd píšťalky rozhodčího, jenž zní při některých sestavených výhrách.

Automat Football Rules skýtá celou řadu možností, jak vyhrát. Všechno podstatné ohledně výher naleznete kliknutím na tlačítko „Tabulka výplat“. Pokud se ve stejné řadě objeví dvě výherní kombinace, vyplácí se vyšší z nich. V případě, že jsou výherní kombinace na více aktivních výplatních řadách, výhry se sčítají.

Wild a Scatter symboly

Žolík (Wild symbol) v podobě brankáře nahrazuje jakýkoli jiný symbol, s výjimkou symbolů Scatter a Bonus. Podsymbolem Scatter se zase skrývá obrázek stadionu. Výplata za tyto symboly se násobí vaší celkovou sázkou.

Radost vám jistě udělá, když se vám na prvním a pátém válci zobrazí symbol Bonus v podobě hráče se zlatou trofejí. V takovém případě vstoupíte do bonusového kola. V něm si můžete vybrat počet bezplatných zatočení, která získáte, a násobitel výhry pro tato zatočení. Počet zatočení zdarma se pohybuje od 2 do 20 a násobitel od 2 do 10.
 

Usaďte se a zahrajte si tento zábavný automat s fotbalovou tématikou. Zdarma si ho můžete vyzkoušet ZDE. Jestli ale chcete hrát za skutečné peníze, pak si přes tento odkaz jednoduše založte hráčské konto a hrajte v online casinu Fortuna Vegas se vstupním bonusem až 25 000 Kč!

Tip:
Návod na úspěšnou a úplnou registraci v online casinu Fortuna Vegas