Fotbal se po krátké zimní pauze opět probouzí

facup_seriea_promo

Evropské ligy se tento víkend vrátily k tomu co je u fotbalu nejpodstatnější – nahánět kulatý nesmysl po hřišti. Sice ještě ne v plné síle, ale už o prvním lednovém víkendu si mohli diváci opět přijít na své, začaly se totiž opět hrát Italská Serie A a Španělská La Liga.

Pondělí 6.1.2020 nabídne „dohrávku“ právě v Serii A, kdy je na pořadu dne 6 zápasů ve čtyřech hracích časech. Od 12:30, kdy se střetnou týmy Bologna a Fiorentina, až do 20:45, kdy se na svém hřišti utká Neapol s vedoucím Interem Milán. V akci budou fanoušci moci vidět mimo jiné i AC Milán a Juventus (oba od 15:00).

Dohrávka také v Anglii

I na ostrovech je v pondělí v plánu dohrávka, nikoli však ligová, ale v FA Cupu. Utkají se v ní Arsenal, který má na svém kontě nejvíce triumfů v této soutěži, ale celou sezónu se herně i výkonnostně trápí a Leeds United, vedoucí tým druhé nejvyšší anglické soutěže Championship. Zápas Arsenal – Leeds začne na Emirates Stadium v netradičním čase 20:56.

Arsenal je v tomto mači možná až trochu překvapivě favoritem a sázkaři se budou jistě soustředit na sestavy obou trenérů, jak lodivoda Leedsu, Marcela Bielsy, tak i nové manažerské tváře Gunners, Mikela Artety. Zajímavý je také fakt, že Arsenal povolal zpět z ročního hostování nadějného útočníka Eddieho Nketiaha, který strávil první půlku sezóny právě v Leedsu. Důvodem bylo jeho nedostatečné využití a je tak možné, že by mohl dnes nastoupit v červeném dresu proti svému bývalému klubu.

Přinese nejstarší pohárová soutěž na světě další šok? Vsaďte si na výhru Leedsu s kurzem přes 6!

Kde zápasy sledovat?

Zápasy z obou těchto soutěží v Česku nabízí ke sledování dvě největší sázkové kanceláře u nás: Tipsport a Fortuna. Večer tedy bude rozhodně na co koukat, ať už se rozhodnete pro anglický pohár, či italskou Serii A.

Hodně štěstí při sázení!