Gladiator – recenze online hracího automatu

V online casinu Fortuna Vegas si můžete užít zábavu na několika výherních automatech inspirovaných slavnými filmovými trháky. Jedním z nich je online automat Gladiator.

Gladiator je značkový pětiválcový automat s 25 výherními řadami. Do dob gladiátorských zápasů ve starověkém Římě se online casinu vrátíte díky povedenému zvukovému doprovodu a symbolům s vydařenou 3D animací při dosažení výherní kombinace. Naladí vás na tu správnou atmosféru.

Tip: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci

Hráči tohoto výherního online automatu jistě ocení i dva vzrušující bonusové režimy – bonus Gladiator a bonus Koloseum. Díky nim se ještě víc pobavíte a zároveň získáte šanci vyhrát ještě větší obnos. Pro hráče, kteří by si chtěli užít ještě víc hazardního dobrodružství a napětí, je připravena funkce Gamble. Výhru buď znásobíte, nebo o ni přijdete.

Hrajte i ve svém mobilu

Půjdete do toho? Automat Gladiator můžete roztáčet zcela zdarma bez registrace i za skutečné peníze. V tom případě už je ovšem registrace v online casinu Fortuna Vegas nutná. Hrát můžete odkudkoli a kdykoli také ve svém mobilu.