Hokej živě online: Jaké soutěže sledovat na TV Tipsport?

Internetová televize už patří k Tipsportu stejně neodmyslitelně jako samotné kurzy či online casino Vegas. TV Tipsport nabízí každý den sportovním fanouškům spousty živých přenosů, včetně těch hokejových. Na jednom místě můžete sledovat ty nejlepší hokejové soutěže.

Tip: Využijte nabídku Tipsportu a vsaďte si zdarma s bonusem bez nutnosti vkladu

Mezi programové pilíře patří jednoznačně přímé přenosy z české hokejové extraligy, jejímž generálním partnerem je právě Tipsport. Jen na TV Tipsport si můžete vychutnat kompletní sezonu a streamy všech zápasů v základní části i play-off v plném rozlišení a špičkové kvalitě. Extraligu budete mít jako na dlani a neunikne vám nic důležitého. To samé platí i o Chance lize, druhé nejvyšší tuzemské soutěži, která má rovněž co nabídnout.

Sledujte české hvězdy v NHL

Na TV Tipsport přijdou na své i fanoušci zámořské NHL, nejlepší a nejprestižnější hokejové soutěže planety. Ovečkin, McDavid, Crosby, Pastrňák, Voráček či Hertl. Akce a góly české i světové elity si můžete užívat při sledování online streamů každou noc.

A to není vše. V programu televize od Tipsportu najdete také další prestižní hokejové soutěže, které by rozhodně neměly vaší pozornosti ujít. To platí zejména o Kontinentální hokejové lize (KHL), v níž můžete vídat v akci celou řadu českých krajánků. Mezi top evropské hokejové soutěže ale patří i švédská Svenska hockeyligan (SHL) či nejvyšší německá soutěž Deutsche Eishockey Liga (DEL).

Jak začít sledovat hokejové streamy na TV Tipsport?

1. Založte si kliknutím sem u Tipsportu účet

2. Registraci následně dokončete online ověřením osobních údajů přes svou banku (návod zde) a vyzvedněte si bonus 150 Kč pro nové hráče bez vkladu

3. V průběhu 30 dní si vsaďte alespoň za 30 Kč – po splnění této podmínky mají majitelé trvalého konta všechny přenosy dostupné vždy a bez omezení

4. Vysílané přenosy najdete v sekci TV, kde je k dispozici kompletní program. Streamy, k nimž jsou k dispozici live kurzy, jsou vysílány v sekci LIVE.

Poznámka ke sledování streamů z hokejové Tipsport extraligy: Přenosy, které vysílá stanice O2, můžete sledovat pouze na zmenšené obrazovce (nikoliv na fullscreen) a v případě, že jste si vsadili v den zápasu, případně předchozí den (sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Čtěte také: 
Jak sázet a vyhrávat i s jedním chybným tipem?
Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu
Fotbal živě online – kde sledovat zdarma top evropské soutěže?