Hrajte Thunderkick automaty s bonusem 300 Kč za registraci

Obrovsky populární Thunderkick automaty jsou dostupné konečně i pro české hráče. A to exkluzivně v herně Sazka Hry, kde můžete roztáčet válce automatů z dílny této slavné vývojářské společnosti s bonusem jen za dokončení registrace.

Thunderkick automaty jsou celosvětově oblíbené zejména díky svému originálnímu zpracování. Vynikají i skvělou grafikou a celkově se při jejich hraní dobře zabavíte. To ostatně dokazují i zástupci v nabídce Sazka Her, kde si můžete aktuálně vybrat hned z pěti automatů od Thunderkicku. Ať už si vyberete jakýkoli, rozhodně nešlápnete vedle.

Čtěte také: 3 důvody, proč stojí za to vyzkoušet Thunderkick automaty

Třeba s bláznivým automatem Esqueleto Explosivo se přenesete do Mexika na svátek Den mrtvých, zajímavé výhry zajišťuje vzrušující násobitel či expandující zlatá lebka. Netradiční je i automat Birds on Wire, kde válce nahradili ptáci sedící na drátech elektrického vedení. Za zmínku stojí bonusová kola s vysokými násobiteli výher. A růžoví sloni ve hře Pink Elephants zase láká na 4 096 možností, jak vyhrát či povedené bonusové kolo.

Jak hrát Thunderkick automaty u Sazka Her s bonusem?

Všechny automaty z díly Thunderkicku rozhodně stojí za to vyzkoušet. Rychle pochopíte, proč jsou tolik oblíbené. A co víc – u Sazka Her můžete jejích válce roztáčet s lákavým bonusem, kdy jen za dokončení registrace získáte 300 Kč, vše přitom zvládnete online. Následně jste ještě ve hře o vstupní bonus až 5 000 Kč za vklad.

Tip → Chci začít hrát online automaty u Sazka Her s bonusem za registraci

Aktuální akce u Sazka Her:
Přijďte si pro letní bonus až 3 000 Kč do hry
Extra páteční bonus: Tisícovka ke vkladu pro každého