Inspirujte se tipy úspěšných sázkařů v Tiket aréně!

Nevíte, na co si zrovna vsadit? Nechte se inspirovat tipy a vsazenými tikety zkušených a úspěšných tipérů ze široké sázkařské komunity Tipsportu v Tiket aréně.

Co je to Tiket aréna?

Tiket aréna – to je přehlídka tiketů sestavených komunitou sázkařů Tipsportu. Najdete zde tikety, které sázkaři sami cíleně vystavili, případně jim posloužily jako inspirace pro jejich sázky. V Tiket aréně jsou vždy tikety s klasickými – předzápasovými – sázkami, tikety s live sázkami není možné do arény přidávat.

Díky několika filtrům si můžete pro svoje vlastní tipy u Tipsportu nechat zobrazit tikety se zvoleným počtem nevyhodnocených příležitostí, se zvolným kurzem, dobou, kdy byly vsazeny nebo tikety obsahující třeba konkrétní tým či soutěž. Možností je hned několik.

Inspiraci lze hledat také mezi již vyhodnocenými tikety. Tam si možná brzy vyberete svého oblíbeného tipéra. V tom případě si nezapomeňte pod jeho profilem označit, že ho chcete sledovat. Pokud to uděláte, už vám neunikne žádný jeho vsazení tiket či sepsaná analýza.

Tip:
Vše o online sázení u sázkové kanceláře Tipsport

 

Jak můžu přidat svůj tiket do Tiket arény?

Máte na výběr ze tří variant: kliknutím na ikonku „Poslat tiket do arény“ při vsazení tiketu, pomocí ikonky „ta = Tiket aréna“ v detailu tiketu, vložením odkazu na tiket do kteréhokoli fóra nebo k analýze.

Upozornění: Jakmile svůj tiket do arény jednou vložíte, už ho nemůžete odstranit! Nevyhodnocený tiket zůstává v Tiket aréně minimálně do vyhodnocení. Vyhodnocený bude po třech dnech od vložení automaticky vymazán.

Chcete se přidat k sázkařské komunitě Tipsportu?

Jednoduše si ZDE založte účet k online sázení a můžete začít! Pro každého nového sázkaře má Tipsport připraven vstupní bonus až 50 000 Kč a také 150 Kč na první sázky.

Tip:
Návod, jak na úspěšnou povinnou aktualizaci údajů u Tipsportu
Bonus až 50000 Kč