Jackpot automaty

Některé hrací automaty v online kasinech v sobě skrývají jackpoty v podobě lákavých výher. Podívejte se, jak jackpot automaty fungují a jak velká je šance na zisk jackpotu.

O jackpotech i v řádech stovek milionů jste už jistě slyšeli v souvislosti s běžnými loteriemi. Možná ale netušíte, že v některých případech čekají jackpoty i na hráče online hracích automatů.

Jak jackpot vzniká?

Jackpoty vlastně vytvářejí sami hráči svým hraním na online herních automatech. Zjednodušeně řečeno, z každé sázky, kterou hráči do protáčení válců investují, jde určitá část právě na jackpot. Jackpotové automaty se těší na internetu mezi hráči velké oblibě, tudíž suma pro případného šťastlivce poměrně rychle narůstá.

Nemusí ovšem vždy platit, že každý hrací automat má jen jeden jackpot. Může jich mít i víc. Do některých putuje menší procento z každé sázky, tudíž padají častěji a jsou tak logicky i menší.

Opakem jsou takzvané progresivní jackpoty. V takových případech jde z každého protočení větší suma, což má za následek, že jackpot může klidně vyšplhat do milionových částek.

Jaká je šance na zisk jackpotu?

Je to čistě jen o náhodě. Nikdy neovlivníte, zda vám jackpot padne. Faktem ale je, že ho můžete získat, i když hrajete za minimální částku na jedno protočení. I přesto, že je výsledek opravdu čistě náhodný, svoji šanci můžete zvýšit alespoň tím, že sázky zvýšíte. Jde o jediný způsob, jak jít štěstí naproti. Zisk jackpotu vám to ovšem zaručit nemusí.

Jak poznám, že jde o automat s jackpotem?

Rozhodně to není tak, že by všechny online hrací automaty nabízely jackpot. Tak to není. Jackpot můžete vyhrát jen u některých. V online kasinech jsou často vedené v samostatné sekci jako jackpotové automaty či jackpoty. Automat s tímto bonusem lze snadno poznat i podle informace na displeji se zvyšující se jackpotovou částkou.