Jak na úplnou online registraci do Synot Tip casina

Začít hrát online automaty či ruletu je dnes velmi snadné. Zvlášť, když už k zisku plnohodnotného herního účtu nemusíte opustit pohodlí domova. Dokončení registrace online umožňuje i SYNOT TIP, který má navíc pro nové hráče připraven lákavý registrační bonus.

Casino od SYNOT TIP se řadí mezi nejoblíbenější online herny. A není se co divit. Herní nabídka je velmi pestrá a kromě toho lze registraci provést od prvního do posledního kroku bez toho, aniž byste museli opustit svůj byt. Plnohodnotné herní konto bez omezení si zvládnete založit během několika kroků online z pohodlí domova. Jak na to?

Také čtěte: Evropská vs. americká ruleta: V čem se liší a kde si je zahrát online?

Ověření SYNOT TIP účtu online

Prvním nezbytným krokem je vyplnění úvodního registračního formuláře, kde uvedete základní údaje. Za to vám připadne prvních 100 Kč zdarma. Tím ovšem získáte jen tzv. dočasné konto, pro dokončení úplné registrace je nutné nechat si ověřit svoji totožnost. Není to tak dávno, co bylo nutné kvůli tomu kroku fyzicky navštívit některou z poboček. To už ale neplatí.

Nyní lze toto ověření dané zákonem provést přes internetové bankovnictví své banky. Ověření online je možné u těchto pěti bank: Air Bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Equa bank či ČSOB. A jak samotné ověření provést? V nastavení svého účtu klikněte na „ověření identity“ a vyberte svoji banku.

Následně budete přesměrováni do internetového bankovnictví, kde se přihlásíte a potvrdíte, že chcete skutečně ověřit. Následně budete vráceni do svého účtu u SYNOT TIP, kde potvrdíte předvyplněné osobní údaje a na závěr si nastavíte herní přezdívku. Máte hotovo!

SYNOT TIP rozdává 500 Kč jen za registraci

Za dokončení registrace vám náleží dalších 200 Kč, stejnou částku pak získáte za doplnění svého bankovního účtu. Registrační bonus tak činí celkem 500 Kč. To je super, ne? To ale není vše. SYNOT TIP má pro vás připraven ještě jeden bonus v hodnotě 5 000 Kč!

Tip → Chci se zaregistrovat do SYNOT TIP casina a získat bonus 500 Kč za registraci