Jak sázet přes mobilní web Chance

Pro sázení v mobilu u Chance nemusíte mít staženou mobilní aplikaci. Můžete sázet i přes přizpůsobený mobilní web. Přečtěte si, jak na to.

Sázení v mobilu je čím dál populárnější. A platí to i mezi sázkaři Chance. Ta nabízí stejně jako všechny velké české sázkové kanceláře ke stažení mobilní aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem iOS nebo Android.

Zjistili jste, že ve svém telefonu máte jiný nepodporovaný operační systém? Nebo se vám jen zkrátka nechce aplikace stahovat? Není to problém. V mobilu můžete sázet i přes mobilní web.

Do webového prohlížeče ve svém telefonu jednoduše zadáte stránky Chance a budete přesměrováni na speciální verzi přizpůsobenou pro snadné sázení v mobilních telefonech a tabletech. Pokud se tak nestane, můžete se na ni přepnout prostřednictvím odkazu „Mobilní verze“ v patičce plné verze.

Tip: Využijte výhodnou nabídku: Vsaďte si první sázku bez rizika!

Jak sázení přes mobilní web probíhá?

Sázení přes mobilní web Chance probíhá naprosto stejně, jako když sázíte přes klasický stolní počítač či notebook.

Pokud již máte u Chance založený účet, nebo se chcete registrovat, klikněte na jednu z variant „Přihlásit“ či „Registrace“ v pravé horním rohu stránky.

V menu na černém pozadí si můžete vybrat kurzové příležitosti rozdělené podle sportů, nechat si vyjet dnešní nabídku a také si zobrazit nejsázenější zápasy.

Další možnosti skýtá spodní zelené menu, které se posouvá společně se stránkou. Pod sekcí „Kurzy“ najdete veškeré předzápasové kurzy Chance, v sekci „Live“ najdete právě hrané zápasy, při kliknutí na „Tiket“ se vám zobrazí vaše uložené tikety a nechybí ani tradiční sázkařské fórum, kde se můžete podělit o své výhry či se nechat inspirovat jinými sázkaři a jejich tikety.