Jak začít sázet loterii Korunka online

Hrát dvakrát denně sedm dní v týdnu o milionové výhry? Takovou možnost nabízí jen Korunka. Vyzkoušejte i vy unikátní hru spojující loterii s kurzovým sázením, při které jsou výhry vždy pevně dané a o svou výhru se tak s nikým nedělíte. Podívejte se, jak začít hrát Korunku online a s bonusem pro nové hráče.

Zaregistrujte se

Nezbytným krokem k tomu, abyste mohli začít sázet Korunku po internetu, je vyplnění registračního formuláře a následné dokončení registrace (ověření totožnosti na pobočce Tipsportu či Chance). Bez ní se stejně jako při zakládání herního účtu pro sportovní sázení či hraní v online casinech neobejdete.

Registrací do Korunka Klubu nezískáte jen šanci být každý den v týdnu dvakrát denně ve hře o vysoké výhry, ale i vstupní bonus pro nové hráče. Jakmile přejdete na trvalé herní konto, můžete se těšit na celých 300 Kč, které můžete následně reálně prosázet.

Tip: Začněte sázet Korunku online s bonusem pro nové hráče jen za registraci

Vyberte si typ hry

Korunka se těší velké oblibě i díky šanci vybrat si z několika typů her – od těch jednodušších, kdy trefujete předem daný počet čísel až ke kombi sázce obrovským počtem možností, jak sázku sestavit. Na výběr máte z těchto typů her:

  • Šestka – tipujete přesně 6 čísel, již 2 uhodnutá čísla vyhrávají, můžete vyhrát až 5 milionů
  • Hop Trop – tipujete 1 až 5 čísel ze 6 losovaných, sázíte již od 10 Kč, maximální výhra činí 10 milionů
  • Kombi – můžete tipovat 3 až 16 čísel, sami si volíte kombinace, na které chcete vsadit, už za 10 Kč jste ve hře o milionové výhry
  • Kombi Plus – můžete tipovat 2 až 32 čísel, lze kombinovat celé skupiny čísel, vyberete si svá oblíbená čísla, nebo si zvolíte „Náhodný tip“
  • Na 3 – tipujete přesně 3 čísla ze 6 losovaných a už při uhodnutí jednoho čísla vyhráváte, za 15 Kč výhra až 2 500 Kč
  • Na 4 – tipujete přesně 4 čísla ze 6 losovaných a už při uhodnutí jednoho čísla vyhráváte, za 25 Kč výhra až 15 000 Kč
  • Na 5 – tipujete přesně 5 čísel ze 6 losovaných a již při uhodnutí 2 čísel vyhráváte, můžete vyhrát až milion korun

Láká vás vidina být dvakrát denně ve hře o velké výhry? Zaregistrujte se přes tento odkaz, vyzvedněte si bonus pro nové hráče a sázejte loterii Korunka online z pohodlí domova.