Kde sázet LIVE sázky s kurzovým zvýhodněním až 35 %?

Pokud patříte mezi stále rostoucí skupinu sázkařů, kteří podlehli kouzlu LIVE sázení, pak byste si neměli nechat ujít zajímavou akci u Fortuny, díky níž můžete snadno a zdarma vyhrávat víc peněz.

Tip: Využijte nabídku Fortuny a získejte bonus 700 Kč na své první sázky

Každý registrovaný hráč u Fortuny má až do úterý 15. října 23:59 hodin možnost využívat kurzové zvýhodnění na svých LIVE tiketech. Vaše potenciální výhra se může zvýšit až o 35 procent. Super je, že tato akce není ovlivněna vsazenou částkou. Je jedno, jestli si vsadíte za dvacku, nebo pošlete do hry tisícovku.

Sázejte u Fortuny a vyhrávejte víc peněz!

Výše kurzového zvýhodnění se odvíjí od počtu příležitostí na tiketu. Už při třech událostech s kurzem alespoň 1,1 na tiketu získáváte zvýhodnění 15 %, pro bonus 25 % potřebujete minimálně čtyři příležitosti a 35 % navrch ke své výhře můžete mít v případě pěti a více příležitostí. Zvýhodnění je potřeba si na svůj tiket přidat, zvolíte si ho pár tahy myší. Sázet lze na cokoli.

Kurzové zvýhodnění na LIVE sázkách u Fortuny:
Minimálně 3 příležitosti = zvýhodnění 15 %
Min. 4 příležitosti = +25 %
Min. 5 příležitostí = +35 %

Chcete vyhrávat na LIVE sázkách, ale nemáte u Fortuny založený účet? Stačí se přes tento odkaz zaregistrovat online, na každého nového hráče navíc čeká bonus 700 Kč, který můžete reálně prosázet.

Čtěte také: Desetinásobek vkladu zpět? Sázejte u Fortuny s pojistkou