Fotbal živě online – kde sledovat zdarma top evropské soutěže?

Snad každý fotbalový fanoušek chce mít možnost sledovat ty nejprestižnější evropské fotbalové ligy z jednoho místa. Díky TV Tipsport si můžete toto přání snadno splnit.

TV Tipsport je jedinečná online televize nabízející přímé přenosy sportovních soutěží z celého světa. V jejím programu si přijdou na své milovníci všech nejpopulárnějších sportů, včetně fotbalu. Na jednom místě můžete sledovat streamy nejen z české nejvyšší soutěže, ale i německé Bundesligy, italské Serie A, španělské La Ligy, francouzské Ligue 1 či nizozemské Eredivisie.

Čtěte také: Jak sázet a vyhrávat i s jedním chybným tipem?

Jak začít sledovat TV Tipsport?

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma). S dočasným účtem lze totiž streamy sledovat pouze po dobu sedmi dní.

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí por všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Tip → Chci sledovat živé přenosy v TV Tipsport a získat bonus za registraci

Jaké další sporty a soutěže TV Tipsport vysílá?

  • hokej – česká Tipsport extraliga, NHL, KHL či švédská Elitserien
  • tenis – turnaje okruhů ATP a WTA
  • florbal – česká Tipsport Superliga
  • mnoha dalších sportů jako jsou basketbal (NBA, Německá liga, Euroliga atd.), házená, volejbal, baseball, futsal a jiné