Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu

Každá z licencovaných sázkových kanceláří dnes láká nové klienty na vstupní bonus. Ve většině případů ale musíte pro jeho získání provést vklad, jen na pár místech vám připíší peníze na sázení zdarma bez nutnosti nadotovat své konto. Jaké sázkovky bonus bez vkladu nabízejí?

Synot Tip

Dostat 500 Kč na první sázky jen za registraci? V případě Synot Tipu to není sci-fi, ale realita. Už za vyplnění registračního formuláře a založení dočasného konta máte v kapse stovku, za přechod na trvalé konto (lze i online) vám náleží 200 Kč a další dvě stovky získáte doplněním čísla svého bankovní účtu či platební karty, čímž zároveň provedete nezbytné ověření platební metody. Dalších až 10 000 Kč na sázení můžete získat za následný první vklad.

Tipsport

Bonus jen za registraci nabízí novým hráčům i česká sázková jednička, konkrétně 150 Kč. Ani ty rozhodně nejsou k zahození, vsadit si s nimi můžete na cokoli z bohaté kurzové nabídky Tipsportu. Stačí si založit herní konto online, registraci dokončit a parádní bonus na sázení je váš. Je to snadné. A to není vše. S trvalým herním kontem se navíc automaticky dostáváte do hry o další bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu, a to až do výše 50 000 Kč.

Může se hodit: Tipsport: Jak získat bonus na sázení za online registraci

Chance

Jelikož spadá do stejného holdingu jako Tipsport, tak není překvapením, že bonus bez nutnosti vkladu nabízí i Chance. Další velmi oblíbená a léty prověřená sázková kancelář odměňuje každého hráče, jenž dokončí plnohodnotnou registraci, částkou 200 Kč. Tuto sumu můžete opravdu reálně prosázet na cokoli chcete. Ani u Chance ale nechybí ani bonus za první vklad na trvalé konto. Dostáváte 100 % toho, co si vložíte, maximálně 2 000 Kč.

Doporučujeme: 8 největších výhod sázení v mobilní aplikaci