Kdo ovládne fotbalovou Ligu mistrů? Vsaďte si.

V nabídce českých sázkových kanceláří nechybí ani kurzy na vítěze letošního ročníku fotbalové Ligy mistrů. Koho bookmakeři vidí na startu soutěže jako největšího favorita?

Čekání je u konce, fotbaloví fanoušci se dočkali. Po startu všech prestižních evropských ligových soutěží se konečně rozhořely boje také v „milionářské“ Lize mistrů! Byť se sice ani letos nepodařilo žádnému českému klubu mezi fotbalovou smetánku postoupit, fanoušci se opět mají na co těšit.

Hlavní otázkou na startu každého nového ročníku je, kdo po finále na konci května zvedne nad hlavu trofej pro vítěze? Často se při prognózách berou v potaz mimo jiné i kurzy vypsané sázkovými kanceláři.

Tip:
Jágr a start na olympiádě: Jak to vidí české sázkovky?

 

Koho na startu soutěže favorizují české sázkovky? Fortuna dává největší šanci na triumf Realu Madrid se superstar Cristianem Ronaldem, a to v kurzu 5:1.
Následuje trojice fotbalových gigantů FC Barcelona, Bayern Mnichov a Paris Saint-Germain s kurzem 7,5:1.
 

Tipsport a Chance nemá v nabídce konkrétní kluby, ale vypsala obecnější kurzy. Nejvíce věří scénáři, že Ligu mistrů vyhraje tým ze Španělska v kurzu 2,7:1.
Následuje s kurzem 4:1 některý z týmů z Anglie a u možnosti, že prestižní klubovou soutěž ovládne celek z Francie najdete kurz 6:1.
 

Máte svého favorita na triumf v „milionářské“ soutěži? Zkuste štěstí a vsaďte si u Fortuny, Tipsportu či Chance!

Tip:
Inspirujte se tipy úspěšných sázkařů v Tiket aréně!