NHL nabídne 11 duelů, sledujte je v přímém přenosu

blackhawks-734993_1280nhl

Nejprestižnější zámořská hokejová soutěž NHL dnes v noci pokračuje dalšími jedenácti zápasy. Vsaďte si na své oblíbené týmy a sledujte zápasy živě, řekneme vám jak.

Brzy ráno, konkrétně v 01:00 SEČ začne hned 5 zápasů. Na začátku hracího dne proti sobě na led vyjedou týmy: Boston Bruins – Winnipeg Jets, Florida Panthers – Vancouver Canucks, Montreal Canadiens – Edmonton Oilers, New York Rangers – New Jersey Devils a také Tampa Bay Lightning – Arizona Coyotes.

Ve 2 ráno začne zápas St. Louis Blues s Buffalo Sabres, ve 2:30 pak Chicago Blackhawks přivítá Nashville Predators.

Od třetí ranní se můžete těšit na mač Calgary Flames proti Minnesotě Wild a ve 4:00 se odehrají duely Anaheim Ducks proti Dallas Stars a Vegas Golden Knights proti Los Angeles Kings.

Hrací den uzavře zápas San Jose Sharks – Columbus Blue Jackets, který začíná od 4:30 našeho času.

Zápas vedoucího týmu západní konference, St. Louis Blues, proti Buffalu se zdá být jasnou záležitostí pro domácí, kurz na jejich výhru se v současné chvíli pohybuje kolem 1,75. Samozřejmě i tento zápas můžete sledovat přes platformu sázkové kanceláře Tipsport!

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíte založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíte. V případě, že máte založený jen dočasný účet, můžete sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak vám nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaste se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikněte na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chcete sledovat.