NHL v Praze: Kde sledovat hokejový svátek živě a zdarma?

Velký sportovní svátek je tady. Už tento pátek 4. října večer se do Prahy vrátí nejslavnější hokejová liga planety – zámořská NHL. Největší tuzemskou halu O2 arenu rozproudí v rámci NHL Global Series 2019 souboj Philadelphia Flyers vs. Chicago Blackhawks a vy můžete být u toho. Přímý přenos sváteční bitvy odvysílá TV Tipsport!

Tip: Využijte nabídku Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

Na jedné straně budou stát Jakub Voráček, Claude Giroux, Sean Couturier nebo talent Ivan Provorov. Blackhawks zase budou chtít dovést v prvním utkání nové sezony k výhře hvězdní Patrick Kane a Jonathan Toews i čeští forvardi Dominik Kubalík s Davidem Kämpfem. Fanoušci se mají zkrátka na co těšit.

Kde hledat favorita?

Není snadné se rozhodnout, jaký tip přidat na svůj tiket. Tipsport mírně favorizuje Černé jestřáby z Chicaga. Ani jeden z týmů se v minulé sezoně nedokázal probojovat do play-off, což na obou adresách berou jako velký neúspěch.

Vzájemná bilance hovoří pro Letce z Philadelphie. Ti totiž na svého pražského rivala celkem umějí, ovládli sedm z posledních devíti vzájemných klání. Na čí stranu se přikloníte vy?

Vsaďte si u Tipsportu s bonusem pro nové hráče a sledujte dlouho očekávaný zápas NHL v Praze živě na TV Tipsport. Stačí k tomu udělat jediné – založit si kliknutím na tento odkaz herní účet a registraci následně dokončit. Vše zvládnete online z pohodlí domova.

Může se hodit: Tipsport: Návod, jak získat bonus na sázení za online registraci