O miliony 2x denně. Vyzkoušejte Korunku online s bonusem

To nejlepší ze světa loterií v kombinaci s kurzovým sázením. Takhle stručně se dá popsat číselná loterie Korunka, kterou můžete hrát online i vy. A klidně s bonusem 300 Kč jen za dokončení registrace.

Losování Korunky probíhá dvakrát denně, 7 dní v týdnu. Z osudí je vždy vytaženo 6 čísel ze 49 a minimální výše sázky činí pouze 10 Kč.

TipHrajte loterii Korunka online s bonusem pro nové hráče jen za registraci

Vybrat si můžete hned z několika typů her – od těch jednodušších, kdy trefujete předem daný počet čísel až ke kombi sázce obrovským počtem možností, jak sázku sestavit. Právě při tomto typu hry můžete uplatnit různé herní strategie a vlastní expertní odhad jako při sázení na sportovní zápasy. S typem kombi jste ve hře až o 12 milionů!

Další velkou předností Korunky je fakt, že výše výhry je vždy předem známá, tudíž víte, kolik případně vyhrajete. O výhru se tím pádem ani nedělíte, a to bez ohledu na to, kolik dalších lidí společně s vámi vyhraje.

Zaregistrujte se a hrajte Korunku online s bonusem

Váháte, zda Korunku vyzkoušet? V rozhodování vám možná pomůže, že své první sázky můžete mít zcela zdarma! Stačí si přes tento odkaz založit herní účet, registraci dokončit podle pokynů a obratem získáte parádní bonus – celých 300 Kč na hraní této unikátní loterie. Bez dalších podmínek.