Okurková sezona nehrozí. Tři velké fotbalové turnaje, tři sázkařské události

Fotbalové ligy včetně té české si v tomto kalendářního roku dávají tradiční přestávku, to ovšem neznamená, že by si měli dát oddych i sázkaři. Za vším stojí trojice významných kontinentálních šampionátů, které pochopitelně neušly pozornosti ani českým sázkovkám.

V samotném srdci toho nejlepšího fotbalu Brazílii právě probíhá hvězdně obsazený jihoamerický šampionát Copa América. V Evropě bojují reprezentační výběry do 21 let na malém Euru a zanedlouho vypukne také Pohár afrických národů o šampiona „černého“ kontinentu. Mluvit okurkové sezoně tak rozhodně není na místě.

Jak Tipsport, tak i Fortuna, SYNOTtip či MaxiTip mají tyto turnaje ve své nabídce. Vsadit si můžete nejen na aktuální zápasy, ale i na celkového vítěze. Samostatnou kapitolou jsou pak sekce s LIVE sázkami, kde najdete celou škálu možností, na co si vsadit. Výhodou je, že zápasy lze sledovat živě, třeba v rámci TV Tipsport.

Tipsport – sázka na celkového vítěze Copa América

Teď už si stačí pouze vybrat sázkovou kancelář, kde si na některý z velkých fotbalových šampionátů vsadíte. Možná vám při rozhodování pomůže náš přehled, který ukazuje, jaké bonusy má konkrétní sázkovka pro nové hráče připraveny.

Také čtěte: 5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online