Online ruleta v Tipsport Vegas zdarma

V online casinu Tipsport Vegas najdete kromě více než stovky prověřených automatů také ruletu. Na výběr máte hned z pěti ruletových her, přitom každou z nich si můžete vyzkoušet zcela zdarma bez nutnosti registrace. Podívejte se, jak na to.

Jak začít hrát ruletu online v Tipsport Vegas zdarma?

Cesta k hraní online rulety zdarma v oblíbeném casinu od Tipsportu je opravdu snadná. Ze všeho nejdříve zavítejte na stránky Tipsportu. Na hlavní stránce sekce Vegas uvidíte všechny dostupné hry. Abyste nemuseli ruletu v záplavě výherních automatů složitě hledat, stačí kliknout na „ruleta“ v menu po levé straně.

Následně uvidíte všechny dostupné ruletových her. Každá z nich je dostupná i pro hraní zdarma, a to tak, že po najetí na vybranou hru zvolíte možnost „Hrát pro zábavu“. Ruleta se spustí v režimu, kdy máte k dispozici takzvané hrací peníze. Nemusíte se registrovat, ani do hry vkládat své vlastní peníze.

Hraní zdarma jde ideální způsob, jak se s ruletou detailně seznámit a zjistit, jak daná hra funguje a jaké možnosti sázek nabízí. Pokud byste si s něčím náhodou nevěděli rady, máte možnost se podívat do nápovědy, kde najdete vše podstatné, včetně všech dostupných druhů sázek. Samozřejmostí jsou i tabulky s poměry výher na jednotlivé typy sázek.

Také čtěte: Online ruleta v Tipsport Vegas – základní typy sázek

A jaké rulety si v online casinu Tipsport Vegas vlastně zahrajete? Nabídka zahrnuje pět her, z toho ve čtyřech případech jde o klasickou evropskou (francouzskou) ruletu. Rozdíly mezi nimi jsou minimální, hlavně ve zpracování. Vyzkoušet si ovšem můžete zdarma i americký typ s dvojitou nulou. O rozdílech mezi oběma typy se více dočtete v tomto článku.

Americká ruleta v Tipsport Vegas

Hrajte online ruletu s lákavým bonusem!

Až se s ruletou dostatečně seznámíte a zjistíte, co a jak, tak zvažte, zda ji nevyzkoušet i za opravdové peníze. Až v tomto režimu si užijete to pravé napětí ze hry. Casino Tipsport Vegas má navíc pro každého nového hráče připraven bonus 150 Kč jen za registraci a dalších až 5 000 Kč můžete získat za svůj první vklad. Nový účet si můžete založit přes tento odkaz.

Nepřehlédněte: Tipsport Vegas: Návod, jak získat maximální vstupní bonus