Online sázení u Tipsportu: Jaký druh sázky vybrat?

Začít sázet online u jedničky na českém trhu je velmi snadné, úplní začátečníci mohou ale mít lehký chaos v typech jednotlivých sázek. Proto si je nyní představíme.

Tip: Využijte nabídky Tipsportu a získejte 150 Kč na sázení zdarma za online registraci

Tipsport nabízí široké spektrum předzápasových sázek – od jednoduchých po systémové, kdy můžete vyhrát i v případě jednoho či více chybných tipů.

Sólo sázka – nejjednodušší druh sázky s jedinou příležitostí/zápasem na tiketu. Sázka je jen tehdy, pokud je tip správný, výherní částka se vypočítá vynásobením vklad krát kurz.

AKU sázka – sázka s minimálně dvěma a maximálně 60 sázkovými příležitostmi/zápasy na tiketu. Ten je výherní v případě, že jsou všechny tipy správné, výherní částka se vypočítá vynásobením vklad krát kurz.

Extratip – sázka, při níž sázející vyhrává i při jednou chybném tipu, pokud jde o tzv. přídavný tip – tím je vždy tip s nejnižším kurzem. Tento typ lze zvolit na AKO tiketu s alespoň 10 sázkovými příležitostmi (aby byl Extratip platný, nejméně 10 sázkových příležitostí musí být vyhodnoceno). Když je na tiketu jedna příležitost s nejnižším kurzem, stává se automaticky přídavným tipem. Pokud je nejnižší kurz shodný u dvou a více příležitostí, přídavný tip si určí sám sázející.

Kombinátor – rozpisová (Kombi) sázka s možností kombinovat na tiketu 2 – 15 libovolných příležitostí formou rozpisu, na jednom Kombi tiketu může být maximálně 60 příležitostí.

Maxikombi – rozpisová (Kombi) sázka vycházející z Kombinátoru, která rozšiřuje možnost sázejícího kombinovat jednotlivé příležitosti zavedením skupin. Skupina je soubor 2 – 15 příležitostí libovolně určených sázejícím, do skupiny není možné zařadit podpůrné sázky (to platí i mezi skupinami navzájem).

Získejte od Tipsportu 150 Kč zdarma i bez návštěvy pobočky

Je super zprávou, že kvůli dokončení registrace u Tipsportu a získání bonusu 150 Kč už nemusíte chodit na pobočku. Kompletní registraci nyní zvládnete v pohodě online doslova na pár kliknutí. Své osobní údaje si totiž můžete nechat ověřit snadno a pohodlně prostřednictvím své banky. Založte si u Tipsportu herní účet online hned teď a užijte si první sázky zdarma.

Také si přečtěte: 5 důvodů, proč si stáhnout mobilní aplikaci od Tipsportu