Oscar’s Grind systém

Oscar’s Grind je prvním ruletním systémem, který byl odzkoušen na počítači. Stalo se tak v roce 1965. Náplní testu byla simulace rovných 280.000 tahů. Na jeho konci čekalo potvrzení účinnosti systému. V případě, že má hráč pevné nervy a dostatečné finanční rezervy, je tedy systém Oscar’s Grind 100% účinný.


Oblíbenost:    3 z 5   

Výhody:

  • Prověřený simulací na PC
  • 100% úspěšný
  • Jednoduchý
  • Poměrně šetrný

Nevýhody:

  • Občas dost vleklé cykly (série)
  • Menší výdělek

Popis systému:

Jeho pozitivní výsledky pramení v trošku odlišném principu vsázení, než který je obvyklý u ostatních ruletových systémů. V případě hraní podle Oscar’s Grind systému se totiž hodnota sázky nezvyšuje po prohraných spinech, ale pouze po úspěšných točeních.

Na začátku hry si vybereme jedno z polí – červená/černá, nebo sudá/lichá a budeme se ho držet až do konce série. Začínáme sázkou 1 žetonu. Jestliže vyhrajeme, série je ukončena a začínáme znovu. Pakliže prohrajeme, držíme se stále stejné sázky až do chvíle, kdy přijde vítězný spin. Poté naši sázku navýšíme o 1 žeton a budeme v tom pokračovat, dokud se nedostaneme do plusové bilance. Poté se sázka resetuje a začínáme s novou sérií. V tuto chvíli je možné zvolit si jiné pole.

Na konci fáze, tedy ve chvíli, kdy končí negativní série, není nutné příliš mnoho riskovat. Jakmile hráč začne vyhrávat a pomalu se dostává do plusových hodnot, měl by umět resetovat sérii například už při zisku 1 žetonu. K opatrnosti se uchylujeme také v případě, že naše bilance zůstává na nule. V tu chvíli je naše sázka vždy 1 žeton.

Ukázka z praxe

Vybrali jsme si červenou barvu a vsázíme na ní 1 žeton. Padla černá, ztrácíme 1 žeton. Znovu vsázíme 1 žeton. Tentokrát jsme se dočkali výhry, padla červená a jsme na nule. Nebudeme proto riskovat a naše další sázka bude pouze 1 žeton. Padla černá, prohráváme 1 žeton. I nyní vsázíme 1 žeton a opět padá černá a prohráváme. Nyní jsme již 2 žetony v mínusu. Opakujeme předešlou sázku a vsázíme 1 žeton na červenou barvu. Bohužel znovu prohráváme a přicházíme o 1 žeton, dohromady jsme tedy už 3 žetonu v mínusu. Vsázíme 1 žeton na červenou barvu a vyhráváme. Jsme 2 žetony v mínusu. Jelikož jsme vyhráli a naše bilance se netočí kolem 0, vsázíme nyní 2 žetony. Padla červená, vyhráváme a jsme na nule. Protentokrát tedy vsázíme 1 žeton, nechceme totiž riskovat. Padla černá, prohráváme 1 žeton. Jsme v mínusu 1 žeton. Vsázíme 1 žeton a vyhráváme. Opět jsme se dostali na nulu a i přestože jsme předešlý spin vyhráli, budeme znovu vsázet jen 1 žeton! Spin byl vítězný, vyhráli jsme 1 žeton a naše bilance je +1 žeton. Ukončujeme sérii a začínáme znovu.

SázkaCelkem vsazenoVýhraPadla barva
1 žeton na červenou10černá        
1 žeton na červenou22červená     
1 žeton na červenou30černá        
1 žeton na červenou40černá        
1 žeton na červenou50černá        
1 žeton na červenou62červená     
2 žetony na červenou84červená     
1 žeton na červenou90černá        
1 žeton na červenou102červená     
1 žeton na červenou112červená     

Součet našich sázek v sérii: 1 +1 +1 + 1 + 1 + 1 + 2 + 1 + 1 + 1 = 11 žetonů

Součet našich výher: 2 + 2 + 4 + 2 + 2 = 12 žetonů

Hodnocení redakce

Co jiného může o úspěšnosti ruletového systému vypovídat lépe, než jeho vyzkoušení prostřednictvím simulace v počítači? Tento systém je 100% účinný a kromě toho velice triviální. Jednoduše se aplikuje i bez různých dalších podpůrných prostředků (např. tužka a papír, jako v případě Fabinocciho systému). Navíc je velice šetrný – hráč pro ziskové hodnoty není nucen sázet horentní sumy peněz. Naše redakce proto hodnotí 10/10.

Tip: Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Sazka hry zde