Ověření totožnosti Fortuna

Jak probíhá ověření totožnosti u Fortuna Vegas casino? Prozradíme vám jednoduchý postup k ověření totožnosti u Fortuny a dokončení registrace.

Počátkem roku 2017 vzešel v České republice v platnost nový Zákon o hazardních hrách č. 186/2016 sb. Nejen, že udělil povinnost online casinům zažádat o licenci od Ministerstva financí, aby mohli provozovat svoji činnost na území České republiky, ale také se dotkl hráčů, kteří po registraci do online casina musí potvrdit svoji totožnost.

Jak probíhá ověření totožnosti u prvního licencovaného online casina v České republice?

Nejdříve se zaregistrujte pomocí registračního formuláře
do zmíněného online casina.Pozor! Tímto krokem si zřídíte pouze dočasné konto platné po dobu 30 kalendářních dnů.

V této lhůtě je potřeba navštívit kteroukoli pobočku Fortuny
s vaším platným občanským průkazem a dokončit registraci. Příslušný pracovník následně na základě doplněných údajů ověří vaši totožnost a věk dálkově u Ministerstva financí.

V případě neověření totožnosti do konce 30denní platnosti
dočasného konta již hráč nemůže dokončit tuto registraci a je třeba vytvořit úplně novou registraci a projít celým procesem od začátku.

Samozřejmě celou registraci i s ověřením totožnosti můžete také vyřídit osobně na některé z poboček Fortuny.


Upozornění:

U dočasného konta lze na herní účet vložit pouze částku do výše 3 000 Kč. Bez ověření totožnosti do 30 dnů můžete stejně tak vybrat maximálně částku v této výši. Výhra nad tuto vloženou částku vám bez ověření totožnosti a dokončení registrace nebude vyplacena.