Ověření totožnosti Tipsport

Chcete sázet online u sázkové kanceláře Tipsport? Nezapomeňte že nestačí jen registrace. Máme pro vás návod, jak správně na ověření totožnosti.

Jak probíhá ověření totožnosti u sázkové kanceláře Tipsport?

Pokud jste již stávajícím sázkařem u sázkové kanceláře Tipsport, není třeba ověřovat vaši totožnost na kamenné pobočce. Postačí vám doplnit údaje elektronicky ve své účtu.
V případě, že jste nově registrovaný sázkař nebo se teprve chystáte registrovat, postupujte následovně:

Zaregistrujte se na Tipsport.cz:
Do registračního formuláře postupně vyplňte všechny požadované údaje (jméno, příjmení, uživatelské jméno, datum narození, telefonní číslo, e-mailovou adresu).

Ověření kontaktních údajů:
Následně vám bude na uvedený e-mail zaslán ověřovací link, ten proklikněte. Poté vám přijde SMS s heslem pro přihlášení do vašeho účtu.

V tuto chvíli máte založeno pouze tzv. dočasné konto na němž platí určitá omezení. Například vklady jsou možné maximálně do celkové výše 3 000 Kč. Teprve po splnění všech podmínek vznikne trvalé konto bez omezení. K získání trvalého konta musíte dokončit registraci, podle níže uvedených kroků:

Dokončení registrace:
Je třeba doplnit všechny požadované osobní údaje, včetně rodného čísla, které je nově vyžadováno na základě Zákona o hazardních hrách i AML zákona.

Registrace a ověření platebního prostředku:
Při sázení online je nutné zaregistrovat svůj bankovní účet, platební kartu, účet Skrill nebo účet Paysafecard vedený na vaše jméno.

Sebeomezující limity:
Jedná se o opatření, kdy si můžete nastavit svoje herní limity nebo si vyberete možnost “Neomezeně”.

Ověření totožnosti:
Posledním krokem k úspěšnému dokončení registrace je návštěva kamenné pobočky Tipsport, kde vám na základě dokladu totožnosti (OP) ověří vaši totožnost a věk vzdáleně přes Ministerstvo financí.


Upozornění:
Všechny výše uvedené kroky je nutné provést do 30 dnů od registrace, v opačné případě bude váš účet zrušen a budete muset celou registraci provést znovu.

Je možné sázet na pobočce bez registrace?
Zatím ano. V roce 2017 to ještě bude možné, jen tím přicházíte o možnost využívat věrnostní program, online sázení nebo casino. S příchodem roku 2018 však bude registrace povinná pro všechny sázející.