Postarají se basketbalisté na MS o další senzaci? Vsaďte si

Spanilá jízda českých basketbalistů světovým šampionátem neskončila ani v osmifinálové skupině a ve středu si zahrají s dosud neporaženými Australany o postup do semifinále!

Už jen samotná účast na turnaji v Číně byla pro český výběr obrovských úspěchem, postup do čtvrtfinále mezi osmičku nejlepších celků planety se rovná malému zázraku. Parta bojovníků kolem Tomáše Satoranského sice po skalpu Brazílie nestačila po tuhém boji na Řeky, ovšem s pomocí Spojených států je z osmifinálové skupiny posunula dál i porážka o sedm bodů.

TipVyužijte nabídky od Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

„Je to úžasné. Nevěřili jsme, že se to může stát,“ znělo z kabiny po nečekaném postupu. Nyní už se reprezentanti plně koncentrují na čtvrtfinálový souboj s dalším basketbalovým obrem – Austrálií. Byli to právě naši protinožci, kdo v přípravě před šampionátem ukončil téměř 13 let trvající neporazitelnost Američanů. V Číně navíc zatím ani jednou neprohráli.

Češi půjdou do duelu v roli outsidera, což jim ale očividně vyhovuje, v průběhu turnaje to nejednou dokázali. Skolí svěřenci trenéra Ginzburga dalšího z aspirantů na boj o medaile? Vsaďte si u Tipsportu s bonusem jen za registraci! Stačí se zaregistrovat a peníze zdarma nasázení jsou vaše.

MS v basketbalu 2019 živě na TV Tipsport

Registrace u Tipsportu se vyplatí hned dvojnásobně. Kromě bonusu pro nové hráče můžete navíc s trvalým herním kontem sledovat ZDARMA všechny zápasy probíhajícího mistrovství světa v basketbale ale i spoustu dalších živých sportovních přenosů na TV Tipsport.

Může se hodit: Jak začít se sázením v mobilu krok po kroku

(zdroj foto: fiba.basketball)