Povinná aktualizace údajů – Tipsport

Dříve zaregistrovaní hráči a sázkaři musejí podle nových platných zákonů provést aktualizaci svých údajů. Poradíme vám, jak na aktualizaci u sázkové kanceláře Tipsport.

Aktualizace spočívá v doplnění osobních údajů a zaregistrování platební metody vedené na jméno sázkaře. Dobrou zprávou je, že oba tyto kroky lze zvládnout z pohodlí domova elektronicky, osobní návštěva pobočky tak není nutná.

Tipsport informuje, že formuláře najdou klienti od 6. září ve svých e-mailových schránkách, které uvedli při registraci, a také v soukromých zprávách po přihlášení do svého hráčského účtu.

Aktualizaci údajů musíte provést nejpozději do konce letošního roku. Pokud tak neučiníte, od 1. ledna 2018 už nebudete moct u Tipsportu sázet.

Tip:
Chcete sázet u Tipsportu? Máme pro vás návod, jak na ověření totožnosti
 

Doplnění osobních údajů

Do formuláře budete vyplňovat následující údaje – pokud je už od vás nemá sázková kancelář z dřívější doby. Všechny informace vypíšete nebo opravíte tak, aby byly zcela přesné a aktuální. Tím se vyhnete případným komplikacím.

Jde o tyto údaje: jméno a příjmení, datum narození, místo narození, pohlaví, státní občanství, rodné číslo, mobilní telefon a email, typ, číslo, platnost průkazu a orgán vydání, trvalý pobyt, bydliště – korespondenční adresa.

Tip:
Vše o online sázení u sázkové kanceláře Tipsport

 

Zaregistrování platební metody

Pro online sázení musí mít podle zákona každý sázkař ověřenou alespoň jednu platební metodu. A Tipsport není výjimkou. Mezi nejsnazší varianty patří zadání čísla platební karty, čísla bankovního účtu, účtu Skrill nebo účtu Paysafe. Prvním vkladem následně dojde automaticky k ověření vlastnictví.

Platebních prostředků můžete mít samozřejmě i víc, každý ale musí být vedený na vaše jméno a musí být ověřený. Upozornění: Po registraci platební metody už můžete nadále využívat jen tuto metodu (nebo více metod).

Platební metodu si můžete nechat ověřit také zasláním dokumentu na e-mail dokumenty@tipsport.cz, který prokazuje vlastnictví bankovního účtu či platební karty. Takovým dokladem je třeba smlouva k účtu nebo výpis. Důležité je, aby bylo dobře viditelné účtu a také vaše jméno.