Recenze automatu Hot Shots: Zažijte fotbalovou horečku

V další recenzi se pěkně zblízka podíváme na fotbalově laděný automat Hot Shots, který si zahrajete nově jen u Sazka Her. Skvělou zábavu si s ním ale užijí nejen sportovní nadšenci.

Animovanou hru Hot Shots vydali vývojáři z iSoftbetu k loňskému fotbalovému šampionátu v Rusku. A nutno podotknout, že se jim povedla po všech směrech. Pyšní se nejen výtečným grafickým zpracováním, ale také celou spoustou možností, jak vyhrát lákavou odměnu. Za vším stojí pětice válců s úžasnými 243 výherními liniemi!

Tip: Získejte u Sazka Her 300 Kč jen za registraci a hrajte online automaty s bonusem

Minimální sázka na jedno roztočení činí 0,25 korun a nejvyšší možný vklad je 125 korun. Vyhrát přitom můžete téměř 433 tisíc. Zkrátka hodně muziky za málo peněz.

Volná zatočení i Wild míč

Co se týče symbolů, tak kromě klasických symbolů písmen se budete potkávat i s obrázky zvířat znázorňující tradiční fotbalové reprezentace. I ty vám mohou přinést zajímavé výhry, největší hodnotu z nich má medvěd s beranicí, jenž reprezentuje Rusko. Ještě raději ale budete, když se vám zobrazí tři shodné speciální symboly Hot Shots. Ty totiž aktivují 10 až 20 volných zatočení, během tohoto režimu jsou veškeré výhry násobeny x3 a lze si vytočit i další otočky zdarma.

Nepřehlédněte: Aktuální bonusové akce u Sazka Her: Jak získat 4 tisíce do hry?

Další velkou předností automatu Hot Shots je přítomnost symbolu Wild v podobě fotbalového míče, který se může objevit na válcích 2, 3 i 4. Pokaždé se roztáhne všemi směry na sousední pozice a nahradí tak ostatní symboly. Na tenhle balon pozor, přináší opravdu parádní výhry.

Hrajte automat Hot Shots s bonusem za registraci

Zkuste zábavný automaty Hot Shots i vy. U Sazka Her můžete jeho válce roztáčet zdarma i za opravdové peníze, a to s bonusem 300 Kč jen za registraci. S trvalým herním kontem jste navíc ve hře o vstupní bonus až 5 000 Kč za vklad. Zaregistrujte se u Sazka Her hned teď kliknutím sem.