Recenze hry Fruit Road: Pro jakou výhru si doskáčete?

Dovednosti a šikovnost. To jsou aspekty, které rozhodují o úspěšnosti v netradiční online hře Fruit Road z portfolia Sazka Her. V čem spočívá její princip a kolik v ní můžete vyhrát? Pojďme se s produktem českého studia simpleRULES seznámit trochu blíž.

Tip: Využijte nabídku Sazka Her a hrajte online hry s bonusem 300 Kč jen za registraci

Dovednostní online hry rozšířily herní portfolio Sazka Her teprve nedávno. První z nich – Lutty Bird – jsme si představili v tomto článku, nyní se zaměříme na druhou novinku inspirovanou slavnou mobilní aplikací, která svého času doslova pobláznila svět.

Vsaďte si na svůj výkon

Pravidla hry Fruit Road jsou velmi jednoduchá. Po spuštění si určíte výši sázky na svůj výkon – 1, 10, 50, 200 nebo maximální výši sázky 1 000 Kč. Poté už se můžete pustit do hry. V ní máte za úkol posbírat s malým pejskem co nejvíc kusů stejného druhu ovoce v řadě. Jaký druh si vyberete je na vaší volbě. Už dva stejné kusy se mění v peníze. Maximální možná výhra činí půl milionu!

Při sbírání se ale musíte mít na pozoru, na cestě na vás totiž čekají nástrahy v podobě projíždějících aut a vlaků, které kvůli vám rozhodně nehodlají zastavit, či říček, které překonáte jen za pomoci plovoucích klád. Možná se to nezdá, ale adrenalinu si při hraní této originální hry užijete až až. Zatímco jedno zatočení na automatu trvá pár vteřin, v případě Fruit Road trvá jedna hra klidně desítky vteřin.

Dalším lákadlem, proč tuto hru u Sazka Her vyzkoušet, je fakt, že můžete kdykoli po konci hry získat jen tak mini-jackpot. Poznáte to snadno – na obrazovce se objeví dopis s částkou, která vám bude připsána na účet.

Vyzkoušejte netradiční novinku u Sazka Her s bonusem

Hru Fruit Road si můžete zahrát u Sazka Her zdarma i s bonusem pro nové hráče jen za registraci. Založte si u Sazky herní účet online, dokončete registraci podle pokynů (vše zvládnete online – návod zde) a jako dárek obdržíte celých 300 Kč na hraní všech casino her v nabídce.

Nepřehlédněte: Roztočte nejen nové hry u Sazka Her s exkluzivním bonusem!