Recenze hry Lutty Bird: Jak si doletět pro 256 tisíc?

Jen u Sazka Her si nyní exkluzivně zahrajete první online casino hry, v nichž nerozhoduje o výhře náhoda, ale naopak vaše šikovnost a herní dovednosti. Jednou z nich je Lutty Bird, na následujících řádcích se o této onlině hře dozvíte víc.

České vývojářské studio simpleRULES se zaměřuje na slavné mobilní hry a přepracovává je do podoby hazardní her. Tudíž klasické válce, ani poskakující kuličku jakou známe při ruletě nečekejte. Ve hře Lutty Bird je vaším úkolem úplně něco jiného.

Tip: Využijte nabídku Sazka Her a získejte 300 Kč na hraní online her jen za registraci

V hlavní roli je ptáček, se kterým se klikáním na obrazovku snažíte doletět co nejdál a přitom se vyhýbat překážkám v podobě nebezpečných klaunů. Jakmile do některého z nich kdykoli během letu narazíte, hra předčasně končí.

Tři úrovně obtížnosti

Na začátku každé hry, ať už v režimu zdarma, nebo za peníze, si zvolíte výši své sázky (od 1 do 1 000 Kč) a následně jednu z následujících variant podle obtížnosti:

  • Classic – 3 překážky, po jejich zdolání na vás čeká odměna ve výši dvojnásobku vkladu
  • Special – 7 překážek, výhra = desetinásobek vkladu
  • Heavy Weight – k výhře je potřeba zdolat alespoň 6 překážek (výhra dvojnásobek vkladu), za každou další překonanou překážku se výhra zdvojnásobuje (7 zdolaných překážek = čtyřnásobek sázky, 8 překážek = osminásobek vkladu). Takhle je to až do třináctky, po zdolání této překážky je vyplacen 256násobek sázky. Maximální možná výhra tak činí 256 tisíc korun.

Ve hře Lutty Bird ale máte šanci sáhnout si na výhru i v případě, že potřebný počet překážek nezdoláte, a to díky bonusové funkci. Ta dokáže kdykoli během hry vyplatit okamžitě náhodný násobek vaší sázky.

Hrajte Lutty Bird zdarma i s bonusem pro nové hráče

Je fajn občas vyzkoušet i jiné hry než automaty. Lutty Bird je jednoduchou, ale zábavnou hrou, kterou si dost možná velmi rychle oblíbíte. U Sazka Her si ji můžete zahrát zcela zdarma jen tak pro zábavu, nebo za peníze. Ještě nemáte u Sazka Her založený účet? Nevadí. Celou registraci můžete provést klidně hned teď online a po jejím dokončení navíc získáte bonus 300 Kč do hry!

Může se hodit: Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti – online