Recenze online hracího automatu Alchemist´s Gold

Představení online hracího automatu Alchemist´s Gold, který si můžete zahrát v nově otevřeném Synot Tip Casinu.

Alchemist´s Gold je pětiválcový automat s 10 statickými výherními liniemi a návratností od 88 do 98 %. Výherní kombinace se počítají na základě součtu po sobě jdoucích symbolů, a to kdekoli na výherní linii. Vyplácí se vždy jen nejvyšší výhra na liniích. Pro přehlednost jsou pro hráče informace o výherních kombinacích a vyplácení výher uvedeny ve „Výherní tabulce“.

Při hraní online automatu Alchemist´s Gold můžete narazit na Mystery symbol. Všechny tyto symboly, které se objeví kdekoli na válcích, se přemění na stejný, náhodně zvolený symbol.

Tip:
Využijte výhodnou nabídku: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!

 

Jak hrát

Sázku si zvolíte ovládacím prvkem „Sázka“ umístěným na hlavním herním panelu. Pro roztočení válců s nastavenou sázkou stiskněte tlačítko „Start“. V případě výhry bude vyhraná částka zobrazena v políčku „Výhra“.

Po zvolení výše sázky lze využít i možnost automatického hraní. To se spustí kliknutím na tlačítko „Auto start“. Automatické hraní jednoduše přerušíte stisknutím „Auto start stop“, nebo když nemáte dostatek kreditu na další roztočení.
 

Kde hrát

Online automat Alchemist´s Gold si můžete zcela zdarma i za opravdové peníze zahrát v Synot Tip Casinu. Začněte hrát hned se vstupním bonusem až 12 500 Kč!