Recenze online hracího automatu Kong

Ve Fortuna casinu si můžete užít spoustu zábavy na výherním online automatu inspirovaným slavným filmem King Kong. Automat navíc obsahuje klipy z tohoto trháku.

Film King Kong viděl snad každý. Obří opičí samec se stal námětem také pro jeden z výherních online automatů. Zahrát si na něm můžete v prvním českém licencovaném online kasinu Fortuna Vegas.

Jestli si chcete na automatu užít zábavu zdarma, stačí v online kasinu zvolit možnost „DEMO“. Můžete si být jistí, že hrajete jen za takzvané hrací peníze. Pokud se ale hodláte pustit do hry o opravdové peníze, pak klikněte na „HRÁT NYNÍ“. Při hraní za reálné peníze je ovšem nutná registrace. Hrát můžete pochopitelně i ve vašem mobilu.

Tip: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci

Několik bonusových režimů

Hned po spuštění automatu Kong vás jistě zaujme vydařená doprovodná hudba a videoklipy z filmového trháku. Jde o pětiválcový a dvacetiliniový výherní automat. Hra je unikátní v tom, že může být hrána ve dvou režimech – Jungle a Big City. Oba režimy nabízejí zajímavé funkce a speciální znaky ke zvýšení vaší výhry.

Kromě klasického skládání stejných symbolů můžete při hraní odhalit znak Wild ve formě symbolu King Konga. Ten nahrazuje jiné symboly, při počtu 3 a více nabídne možnost bonusového roztočení. Bonusových režimů je ve hře daleko víc. K bonusové hře se dostanete i přes 3 a více nápisů „Kong“, další z bonusů zase odhalí mapu, na které odkrýváte zvířata a zároveň svoje odměny.

Tip: Vyzkoušejte si vybrané hrací automaty zdarma