Recenze online hracího automatu Top Gun

V další recenzi si představíme online výherní automat Top Gun, který si zahrajete v casinu Fortuna Vegas. Jak už asi tušíte, jeho tvůrci se nechali inspirovat stejnojmenným filmovým trhákem.

Komu se líbí film, bude se dobře bavit i na herním automatu. Pětiválcový automat Top Gun přenáší intenzitu a napětí z velkofilmu do herního prostředí. Kromě známé úvodní znělky z filmu se můžete při hraní automatu v online casinu Vegas těšit i na videoanimace či bonusové hry připomínající scénky z filmu, v němž si roli hlavního hrdiny, coby amerického pilota, zahrál Tom Cruise.

Výherními symboly jsou v tomto případě hlavní postavy z filmu. Hráči jistě ocení velké množství pevně daných způsobů výhry – je jich celkem 243. Výhru získáte při sestavení 3 a více shodných symbolů, vždy ale jen na sousedních válcích.

Tip:
Casino Vegas: Získej 500 Kč a body na sportovní sázky!

 

Zajímavé bonusy a funkce

Při hraní automatu Top Gun budete mít šanci získat v průběhu hry zajímavé herní bonusy s možností otáček zdarma. Zážitek ze hry ještě umocní třeba funkce, při které budete mít pocit, jako kdybyste se ocitli v leteckém simulátoru!

Válce online výherního automatu Top Gun roztáčejte v casinu Vegas v počítači, nebo kdekoli ve svém mobilu. V obou případech buď za opravdové peníze s lákavým bonusem, nebo zdarma bez nutnosti vkladu a registrace.
 

Kde si zahrát automat Top Gun?

online casinu Fortuna Vegas. Hrajte nyní s bonusem až 25 000 Kč! 

Tip:
Jen u nás: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci