Recenze online výherního automatu – Dolphin Reef

Mezi nejoblíbenější hry v online casinu Fortuna Vegas patří bezesporu online výherní automat Dolphin Reef. Díky příjemnému prostředí a bonusové hře s delfíny si ho jistě oblíbíte i vy!

Představte si idylický útes v oceánu blízko dlouhé pláže s bílým pískem a množství různobarevných ryb, které plavou mezi sasankami v křišťálově čisté vodě. Někde tady čeká na objevení potopená truhla plná zlata. Vítejte na Dolphin Reef v online casinu Fortuna Vegas!

Při hraní tohoto výherního automatu s 5 válci a 20 výherními liniemi se připravte nejen na plno delfínů, ale také na mořské živočichy jako vodní želvy, škeble, mořské koníky či chobotnice. Výhry sbíráte zachycenými symboly a body z výherní tabulky. Ty se můžete pokusit i zdvojnásobit při hádání barvy karet.

Využijte jedinečnou nabídku: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!

Povedená bonusová hra

Automat nabízí několik animovaných bonusů, včetně bonusové hry, která jistě potěší každého hráče. Při bonusové hře totiž na malý moment zmizí druhý i čtvrtý válec, přes ten prostřední sem tam přeskočí nějaký ten delfín.

Vydařený animovaný online automat Dolphin Reef si můžete v online casinu Fortuna Vegas před hraním za opravdové peníze zkusit zahrát nejprve zdarma a bez nutnosti registrace. To jistě ocení zejména nezkušení casino hráči. Automat lze roztáčet nejen na stolním počítači či notebooku ale i v mobilu.