Registrace SYNOT TIP

Podívejte se, jak probíhá registrace u online casina SYNOT TIP. Poradíme vám přesné kroky a postup k úspěšné registraci.

Jak na registraci – online casino SYNOT TIP

Vyplnění registračního formuláře:
Prvním krokem k úspěšné registraci je vyplnění registračního formuláře. Nejprve vyplníte všechny požadované údaje (přihlašovací, základní a kontaktní údaje včetně vaší adresy trvalého bydliště).

V rámci kontaktních údajů musíte zadat i číslo vašeho mobilního telefonu, na které si necháte zaslat ověřovací kód. Ten vám přijde obratem formou SMS zprávy. Zadáním obdrženého kódu přímo do registračního formuláře tak ověříte platnost svého čísla.

Dále si v registračním formuláři nastavíte herní limity (před dokončením registrace je nutné všechny limity níže vypnout nebo zapnout, nastavení lze později změnit) a na závěr potvrdíte souhlas s obchodními podmínkami.

Dokončení registrace:
K úspěšnému dokončení registrace u SYNOT TIP je ještě nutná návštěva některého z registračních míst, kde odpovědní pracovníci ověří vaši totožnost a správnost zadaných údajů.

Po ověření vám na registrované telefonní číslo přijde tzv. OIK kód, pomocí kterého se budete identifikovat při komunikaci se zákaznickým centrem.

Následně už vám nic nebrání v tom přihlásit se pomocí zvoleného uživatelského jména a začít hrát! Přihlašovací údaje platí také pro hraní v mobilních aplikacích SYNOT TIP.