Roztočte halloweenský automat s bonusem pro nové hráče

Jak jinak oslavit blížící se Halloween než tím, že si zahrajete nějaký super online automat s touto tématikou. Jeden takový nově rozšířil nabídku casina Fortuna Vegas. Jmenuje se Halloween Jack a noví hráči mohou jeho válce roztáčet s parádním bonusem 500 Kč ke vkladu.

Sejně jako všechny produkty z dílny proslulého vývojářského studia NetEnt se i automat Halloween Jack pyšní impozantním grafickým zpracováním. Skvělé jsou i doprovodné animace, které navozují tu pravou strašidelnou halloweenskou atmosféru. To samé platí i o symbolech. Automat má 5 válců, jež v sobě ukrývají celkem 20 pevně daných výherních linií.

Každý hráč má rád, když má výherní automat nějaké ty bonusové funkce navíc. Halloween Jack toto kritérium bohatě splňuje. Ve hře najdeme tyto speciální funkce:

Free Spins – 3 a více symbolů Scatter aktivují 10 volných zatočení, v tomto režimu lze navíc získat navíc dalších 5 otočení zdarma

Walking Wild – nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou symbolu Scatter. Když se na válci objeví, hráč získává roztočení Re-Spin, během něj se symbol posune o jeden válec doleva, čímž napomáhá sestavovat výherní kombinace. Všechny výhry z Wild symbolů se navíc násobí x3.

Jack´o´Lector – během režimu Free Spins se mohou na 5. válci objevit symbol lucerny (lantern), podle jejich počtu dojde ke zpřístupnění jedné z funkcí symbolů Wild: 3 symboly lucerny – Stacked Hell Hound Wild (zabírá na výšku 2 pozice), 6 symbolů lucerny – Stacked Jack´o´Lector Wild (zabírá na výšku 3 pozice), 9 symbolů lucerny – Expanding Death Reaper Wild (zabírá celý válec)

Hrajte online automaty s bonusem 500 Kč

Brilantní zpracování dělají společně s bohatým systémem bonusových funkcí z automatu Halloween Jack parádní záležitost, která by rozhodně neměla ujít vaší pozornosti. Zvlášť nyní, v době Halloweenu, je ideální čas tuto novinku ve Fortuna Vegas vyzkoušet. Na každého nově zaregistrovaného hráče v tomto casinu navíc čeká bonus 500 Kč k prvnímu vkladu. Herní účet si můžete online založit hned teď.

Více o novém bonusu u Fortuny: Jak získat 500 Kč zdarma na hraní v online casinu?