Ruleta systém 1

Následujte pokyny níže uvedené k úspěšnému vchodu do online kasina a poté následujte naše zaručené rady k úspěšnému průběhu a jistému zisku z hraní.

PRVNÍ KROK – REGISTRACE ZDARMA V ONLINE KASÍNU

Jak postupovat při výběru vhodného kasina? Na co si dávat pozor? Není čeho se bát. Všechny námi popisovaná online kasina jsou prověřená a vyzkoušená statisícem hráčů. Jedná se o nadnárodní korporace, kde nepřipadá v úvahu, aby Vás podvedli. V každém kasinu dostanete při vstupu bonus, tak proč nevyzkoušet všechny?

Zatím jsme vyzkoušeli tato kasína:

Sazka hry
Fortuna
Tipsport

Po registraci v kasínu můžete hrát zdarma a systémy pečlivě trénovat. Až si budete jistí, tak vložíte peníze a začněte opravdu vydělávat. Navíc od kasína dostanete dvojnásobek Vašeho vkladu. Je to neuvěřitelné, ale kasíno na to, aby jste o oškubali, Vám dá ještě peníze. Pokud tedy na svůj hráčský účet vložíte 2500 Kč, tak se Vám na něm obratem objeví 5000 Kč a to už je slušná suma do začátku.

RULETA SYSTÉM 1

  1. Vsadím 1 euro na červenou barvu. Zatočím, ale padne černá.
  2. Vsadím tedy dvojnásobek první sázky – 2 eura. Padla zase černá.
  3. Vsadím opět dvojnásobek předchozí sázky – 4 eura. Po sečtení Vám vyjde, že jste vsadili celkem 7 euro. Znovu padla černá.
  4. Opětovně vsadím dvojnásobek – 8 euro. Nyní padla červená. Vyhrávám 2 x 8 = 16 euro.
  5. Vsazeno bylo 1 + 2 + 4 + 8 = 15 euro. Čistá výhra je tedy 1 euro (za půl minuty).

Při použití rychlého zatočení to je otázka 10-30 sekund. V praxi se to povede 2 – 3x do minuty. Zisk činí tím pádem 2 eura za minutu – tzn. (cca) 50 korun za minutu.

PRAKTICKÁ UKÁZKA V TABULCE

SázkaVsazena barvaJaká padla barvaCelkem prosázenoVýhra
1 euročervenáčerná10
2 euračervenáčerná30
4 euračervenáčerná70
8 eurčervenáčervená1516

Jak vidíte, tak jste celkem prosázeli 15 euro, ale vyhráli jste 16!!! To je prostě matematika, jasná díra v ruletě! Vždy na konci série dostanete to, co jsme vsadili jako první sázku – v našem případě 1 euro. Vezměte si papír a zkuste si to napsat a vidíte, že to 1 euro se nám vrátí vždy.

NA CO SI DÁVAT POZOR

U toho systému je potřeba si dávat pozor na to, jakou částkou začínáme. Ze začátku doporučujeme sázet od 0,1 euro. Tuto možnost nabízí kasíno Unibet. Získáte tím prostor pro vykrytí případné delší série. Až budete mít na hráčským účtu pár tisíc euro, tak můžete bez problému začínat na 1 euro a delší série Vás neohrozí. Ovšem doporučujeme na tom 1 euru zůstat a počáteční sázku nezvedat. I při výdělku po 1 euru zisky krásně stoupají a lze si tímto způsobem vydělat pár set euro denně.

NÁŠ TIP, KTERÝ VÁM ZAJISTÍ BEZPEČNOST PŘI HRANÍ

Pokud máte ze začátku strach, z delší série, tak pozorně čtěte tip, který Vám přinášíme. Jedná se o takzvanou pojistku při hraní. Lze jí využít například v kasínu Unibet, protože to nabízí protočení na prázdno. 
Rozhodli jsme se, že budeme sázet na červenou barvu. Proto nevsadíme žádnou částku a dáme protočit (spin). Budeme tak dlouho protáčet, až se neobjeví za sebou 3 černé. Tím pádem máme jistotu, že červená půjde velice brzy. Takže vsázím až nyní. Tím pádem série nemůže být dlouhá a Vy máte výhru pojištěnou. Toto vylepšení má jedinou nevýhodu – je velice zdlouhavé, takže se hodí spíše pro začátečníky.

VARIANTY SYSTÉMU

Systém lze také během hry měnit, protože ruleta nabízí celkem 3 druhy rovných sázek:
1. červená / černá
2. sudá / lichá
3. vysoká / nízká

CO KDYŽ PADNE NULA? CO DĚLAT?

Je to jednoduché. Nula se bere jako protější barva. To znamená, já se v této sérii rozhodl, že budu sázet na červenou. Padla černá, černá, černá, nula, černá a červená. To znamená, že nula se v tu chvíli brala, jako by padla černá. Je to prosté. Tak už to zkuste v praxi – nemusíte vkládat peníze, vše je zdarma, stačí se jen zaregistrovat

Tip: Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Fortuna zde