Ruletový systém Královský

S tímto systémem si užijete královských výher. Jelikož přetrvává již od dob Ludvíka XIV., určitě v něm dřímá hluboký potenciál. Jinak by se na něj už dávno zapomnělo, nemyslíte?


Oblíbenost:       5 z 5

Výhody:

  • Jednoduché použití
  • Mizivá progrese
  • Značná přehlednost
  • Téměř bez větších výkyvů
  • Jistota

Nevýhody:

  • Občas se najdou vleklejší seance

Popis systému:

Královský ruletní systém je navíc skutečně jednoduchý a vhodný pro kombinování s dalšími ruletními systémy. Začíná se na něm sázet na 2 tucty ze tří podle toho, které z polí nebylo v prvním tahu ruletou vytočeno. To znamená, že pokud právě padlo číslo z prvního tuctu, napříště budeme vsázet na dva zbylé tucty. Jestliže prohrajeme, navýšíme naši další sázku na každé z polí o 1 žeton. Pokud zaznamenáme vítězný spin, výše další sázky se nemění, ovšem budeme měnit umístění naší sázky – žetony opět klademe na 2 tucty, které v předchozím kole nebyly vytočeny. Nejdůležitější je, abychom na obě z polí vsázely stejné množství žetonů, přičemž konkrétní výši sázek si už každý hráč určuje sám podle svých finančních možností i očekávaných výher. Asi není třeba podotýkat, že jakmile dosáhneme požadovaného zisku, měli bychom ze hry odejít.

Ukázka z praxe

Začali jsme točit na nečisto a kulička se zastavila na čísle 5, které náleží do prvního tuctu. Vsázíme proto po 1 žetonu na druhý a třetí tucet. Následující spin vytočil číslo 7, opět náležející prvnímu tuctu. Prohráli jsme 2 žetony a zvyšujeme naši sázku na druhý a třetí tucet o 1 žeton, nyní tedy vsázíme po 2 žetonech na obě pole. Následující točení nám přineslo 13, která patří do prostředního tuctu. Vyhráli jsme tedy 6 žetonů a nyní budeme vsázet na první a poslední tucet po 2 žetonech. I teď jsme úspěšní, padla nám 7, která náleží prvnímu tuctu. Opět jsme vyhráli 6 žetonů a naše další sázka bude 2 žetony na prostřední a 2 žetony na poslední tucet. Prohráli jsme, padla nám 8, přišli jsme o 4 žetony a zvyšujeme naši sázku na 3 žetony. Vsázíme 3 žetony na prostřední a 3 žetony na poslední tucet a zatočíme ruletou. Padla nám 36, vyhráli jsme 9 žetonů! Jelikož číslo 36 pochází z posledního tuctu, nyní budeme sázet po 3 žetonech na první a druhý tucet. Následné točení přineslo číslo 4, takže jsme opět vyhráli 9 žetonů! Vkládáme do hry po 3 žetonech na druhý a třetí tucet a necháme točit ruletu. Kulička se usadila na čísle 20, znovu jsme vyhráli 9 žetonů, a jelikož jsme dosáhli kýženého profitu, opouštíme hru.

SázkaVsazeno celkemVýhraPadlo číslo (tucet)
Po 1 žetonu na 2 tucty207 (1)
Po 2 žetonech na 2 tucty6613 (2)
Po 2 žetonech na 2 tucty1067 (1)
Po 2 žetonech na 2 tucty1408 (1)
Po 3 žetonech na 2 tucty20936 (3)
Po 3 žetonech na 2 tucty2694 (1)
Po 3 žetonech na 2 tucty32920 (2)

Součet našich sázek do dosažení stanoveného profitu: 2 + 4 + 4 + 4 + 6 + 6 + 6 = 32 žetonů
Součet našich výher do dosažení stanoveného profitu: 6 + 6 + 9 + 9 + 9 = 39 žetonů

Hodnocení redakce

Jednoduché použití, mizivá progrese, značná přehlednost a téměř žádné velké výkyvy celkové bilance. Všechny tyto výhody dělají z Královského ruletního systému zajímavý kousek, vhodný pro všechny hráče, kteří raději hrávají na jistotu, nebo mají nízký bankroll, který by před vstupem do jiných ruletních systémů chtěli ještě trošku rozmnožit. Naše redakce ho pro jeho výrazné přednosti hodnotí rovnými 9/10.