Sázení u Fortuny: Sportovní statistiky i v mobilu!

Mobilní aplikace od sázkové kanceláře Fortuna nově přináší detailní statistiky ke sportovním zápasům.

Sen mnoha sázkařů se splnil. Dočkali se toho, po čem dlouho volali a co si tak moc přáli. Podrobné předzápasové statistiky odteď najdou také ve svém chytrém mobilu. Díky aplikaci od Fortuny mají statistiky k dispozici, ať už jsou kdekoli.

Sportovní statistiky jsou v mobilní aplikaci dostupné každému, stačí se připojit k internetu a najít si to, co vás právě zajímá. Nabídka je opravdu široká a rozhodně nepokrývá jen fotbal a hokej, ale všechny vyhledávané a oblíbené sporty.

Statistiky střelců i forma týmů

Kromě ligových tabulek, žebříčků nejlepších střelců dané soutěže či vzájemných zápasů, najdete v mobilní aplikaci od Fortuny také spoustu dalších statistik. V případě hokeje si můžete najít třeba statistiky střelců, fotbaloví sázkaři zase jistě ocení úspěšnost v poločasech, domácí či venkovní bilanci týmů nebo aktuální formu týmů. U tenisových zápasů zase najdete bilanci hráčů podle povrchu či jejich aktuální postavení ve světovém žebříčku.

Je to ale mnohem a mnohem víc. Proto doporučujeme statistiky v aplikaci od Fortuny určitě vyzkoušet! Mohou vám pomoct při rozhodování, jakou sázku uzavřít a třeba i k vyšším výhrám.