Sázíte na český fotbal? Získejte vyšší kurzy i výhry

Využijte výhodnou nabídku Fortuny a sázejte na zápasy českých fotbalových soutěží s těmi nejvyššími kurzy. Poradíme vám, jak získat až o třetinu vyšší výhry.

Patříte mezi sázkaře, kteří na své tikety pravidelně zařazují zápasy českých fotbalových soutěží? Zkoumáte statistiky a nebavíte se o ničem jiném, než o fotbale? Pak je právě pro vás jako stvořená nabídka od sázkové kanceláře Fortuna.

Vsaďte si na utkání nejvyšší soutěže nebo druhé ligy a získejte bonusové zvýhodnění kurzu celého tiketu, které zvětší vaši výhru až o třetinu!

Tip:
Novinka ve Fortuně: Platby v mobilní aplikaci jako na webu

Jak na to? V nabídce online sázkových příležitostí Fortuny si najděte „Expert českého fotbalu“. Poté si jednoduše vyberte bonusové navýšení, které se vám nejvíc zamlouvá.

  • Bonusové navýšení o 11 % – dejte si na tiket 5 zápasů českých fotbalových soutěží a přidejte si na něj EXPERT bonusové navýšení o 11 %.
  • Bonusové navýšení o 22 % – dejte na tiket 7 zápasů českých fotbalových soutěží a přidejte si na něj EXPERT bonusové navýšení o 22 %.
  • Bonusové navýšení o 33 % – dejte si na tiket 10 zápasů českých fotbalových soutěží a přidejte si na něj EXPERT bonusové navýšení 33 %.

Chcete ukázat, že patříte mezi experty českého fotbalu a nemáte u Fortuny založené hráčské konto? Nevadí! Registraci můžete snadno provést ZDE.